WWE gerçek mi kurgu mu?

Hocam videoyu da izleyince bana kalırsa gerçek olmadığı belli oluyor ama bana kalırsa da (videodan bağımsız) gerçek değil yani mantık olarak neden 2 3 kişiyi bir ringe koyup ölümüne dövüştürsünler (para için olabilir belki) kim izin verir buna hadi her şeyi geçtim mantık olarak adam dövmek suç değil mi kameraya çekilince suç olmaktan çıkıyor mu?

Kurgu.

Bu bir show. En başta söylüyor. Hatta Bilgehan Demir abimiz bile uyarıyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu hareketleri evde denemeyin.

Kurgu, birçok yerde de belli ediyorlar. Spor değil zaten. Senaryoları da belirli, kimin kazanacağı falan; yanlış hatırlamıyorsam bunu vergiden muaf olmak için yapmışlar.

Eveeet, acabu bu WWE'nin kurgu olduğunu söyleyip bir de üstüne soğutmaya çalışan, ve dalga geçen ama kendisi topa vuran adamlar (futbol işte) izleyen şahıslar mı görüyorum?

Yahu, ha kurgu ha sahte ha gerçek (ki sahte diyemezsiniz, bir şeyin sahtesi falan değil)

Gelmiş buraya bir kaç tayfa WWE'yle dalga geçiyo
Ya arkadaş topa vurup milyonlar kazanan adamları izleyen siz değil misiniz?
Ona bakarsanız TV önündeki her şey şovdur aslında, %100 gerçek olduğunu iddia edenler var mı?

Bir de hayatında WWE izlemeyipte sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle gelip, hiç maçlara bile göz atmamış ama bildiklerini anlatan tayfa... Napıyor ya.

Ayrıca WWE maçlarında ima edilen şey, "dövüş" değil ki, profesyonel güreş maçları. Ya WWE'nin içeriği boks/MMA değil ki, profesyonel güreş ve maçlar da öyle yansıtılmakta.

Ama tabi siz bu akılla maçlar bakınca "bu nasıl kavga şekli" falan... Ne diyorsunuz.

Bizde pek eğlence anlayışı yok bu bir spor eğlencesidir ben hala izliyorum ve Türkiye de hala bir azınlık izlemeye devam ediyor bazıları zannediyor ki vurdukları zaman canları hiç acımıyor kurgu olmasının sebebi sakatlıkları azaltmaktır ve gerçekten de çok ağır sakatlıklar geçiriyorlar eğer sen senaryo olup zevk alıyorsan gerisi önemli değil bunu bir film ya da dizi gibi düşünebiliriz onlar nasıl kurguysa bunu izleyenlere de saygı duymak gerekiyor fark ederseniz yumruklar ve tekmeler daha yumuşak atılır Amerikan güreşinde çünkü gerçekten vurursan adamı direkt nakavt edersin ama onun dışında atlamadır zıplamadır gerçekten darbeler alıyorlar.

Bu iki arkadaş ne kastınız. Bir de gidip hepsine dislike atmış.🤣 babanın showu mu neyi savunuyorsun bu kadar adam sana diğer şeyler kurgu mu diye sormamış. WWE kurgu mu diye sormuş cevabı basit; evet. Kaç yıllık konu yazanlar hatırlamıyordur bile ne yazdığını. Ne yaşıyorsunuz bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı