WWE'ye yeni kemer tanıtıldı!

Makaleler
44
Triple H, yeni bir kemer tanıttı. Roman'ın sahip olduğu en yüksek mertebede olan Universal Championship kemerini 20 gün sonra 1000 gün elinde tutmuş olacak. Brock Lesnar'dan aldığı WWE kemeri ile "Undisputed WWE Universal Champion" olarak saltanatını devam ettirmekte.

Yeni çıkan kemer bakalım ilk kim kazanacak. 🤔

Universal kemerini ilk kazanan Finn Balor idi. Bu onuru taşıyacak acaba kim? Yakında belli olacak. Sizce Roman Reigns 3 kemeri birden alabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Roman Reigns'i en son yıkan kişi Baron Corbin'di. Reigns'in sırtı yere yatmadı. 1000 günden beri bir kişiye yenildi. O da Seth Rollins idi. Ama pin değil, diskalifiye olarak kazandı ancak kemeri alamadı.

Seth Rollins ise Roman'a: "Seni ben yarattım. Ve yok edebilecek tek kişi benim." dedi. Ondan başka asla yenilmedi.

Size kalmış bir şey.

ana kemer şansı bulamayan birçok güreşçinin potasına girebileceği bir kemer geldi.
Onu da Roman'a gelecek. Şimdi olmasa bile eninde sonunda olacak. Rekor kırar mı bilmiyorum. Bunu zaman gösterecek.

Ortada şirket logosu olmak zorunda mıydı?
Maalesef kendi logosunu yapacak. AEW logosunu koyacak değil ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı