X-Drive Koltuk Alınır mı?

ender_ender

Kilopat
Daha fazla  
Bende aşağı-yukarı aynı boy ve kilodayım seninle fırtına Serisi uygun olucaktır, diger konu başlığında cevap yazdım 👍 Aynı koltuğu kullanmış oluruz 😁
Hiç tamamen sonuna kadar arkaya açıp yattın mı? Ne zaman'dan beri kullanıyorsun? Deforme oldu mu? Son olarak arkaya biraz açıp kullandığında ayağın yere basıyor mu? Video izledim şimdi ayağını yere basamıyor. Hafif açmasına rağmen.

Hiç tamamen sonuna kadar arkaya açıp yattın mı? Ne zaman'dan beri kullanıyorsun? Deforme oldu mu? Son olarak arkaya biraz açıp kullandığında ayağın yere basıyor mu? Video izledim şimdi ayağını yere basamıyor. Hafif açmasına rağmen.
10 Aydır xDrive 1453 modelini kullanıyordum, kardeşim liseye geçince bu koltuğu ona verdim kendi odasında kullanmaya devam ediyor, kendime xDrive Fırtına Ayaklıklı Aldım Yaklaşık 1.5 ay oldu, 170 dereceye kadar yatıyor ürün kaliteli ve et kalınlığı süngeri vs bayağı dolgun herhangi bir deforme yok kolay kolay olacağa benzemiyor, ayağı yere basıp basamama konusunda boy ile ilgilidir bence bende sıkıntı olmuyor koltuğun yerden yüksekliği fazlaysa firma ile iletişime geçip daha sonra kısa amortisör ile daha'da alçalta bilirsin ürüne olumsuz bir söz söylenemez harbiden şekil olarak çok sık kalite olarak gayet kaliteli

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı