X-Firefox Nasıl Kaldırılır?

Silmiyor. Zararlı sizde de mevcutsa farklı bir konu açıp aşağıdaki raporu paylaşın.

dediklerinden ve linkten birşey anlamadım yukarıda Electus0 dediği gibi sildim anladığım kadarıyla temizlenmemiş nasıl temizlerim birde başka virüslerin varlığını nasıl anlarım en gizli olanlarının bile ?

Dediklerinden ve linkten bir şey anlamadım.
Anlamayacak yanı yok. Linke girin adımları takip ederek rapor yükleyin diyor işte. Virüslerin varlığı da bu şekilde anlaşılacak diyor. Farbar, Getsysteminfo, Hijackthis, Getsysteminfo ve Aida64 raporuyla her şey anlaşılır. Siz önce Farbar'ı paylaşın.

Çalıştır penceresine regedit yazarak kayıt defterini açın. Aşağıdaki anahtara ulaşın.

Arama kısmına regedit yazıp gönderdiğim konuma gitmeniz gerekiyor. Oradan başlangıç kısmında kaldırmak istediğinizi seçip sil diyeceksiniz.
Çok teşekkürler peki burdan silmek dosya konumunuda siliyor mu ? Malum bulunmuyordu konumu:(
Çok teşekkürler.
Bende driver yüklerken yüklenmişti programın kendisini kaldırdım fakat görev yöneticisinde görünüyordu, bilgisayardan tamamen silmeme rağmen burayı bulamamıştım. Sanırım buradan kaldırmak Pcden kaldırmaz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı