X-Men Filmlerini İzleme Sırası

Hangi sırayla?

• Çıkış Tarihleri

Oy: 9 60,0%
  • Kronolojik Sıra

Oy: 6 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    15
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar.

Parça parça da olsa bazı filmlerini izlediğim X-Men serisini tamamen izlemek isterim. Fakat sizce hangi sıraya göre izlemeliyim? X-Men evrenindeki kronolojik sıraya göre mi yoksa filmlerin çıkış tarihine göre mi? Aşağıdaki bağlantıda ikisini de ayrı sırayla vermiş fakat izlemiş olan arkadaşların da fikrini sormak istedim.

X-MEN FİLMLERİ İZLEME SIRASI

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronolojik sıra mı kaldı, batırdıkça zaman çizgisini değiştirdiler. Filmlerin çıkış yıllarına göre izle en iyisi.

Ben seriye Days of Future Past'tan başladım. Logan da harika filmdi. Yani pek dikkat etmiyorum. Toparlayabildiyseniz listeyi ne mutlu. :D Biraz karmaşık. :)

Cidden belli bir sırası olmayan bir seri. Zaman çizgisini hala anlayabilmiş değilim. Çıkış tarihleri en ideali.

Arkadaşlar filmleri izledim. Kronolojik sıra diye bir şey yok:) Resmen Marvel kafasına göre bi' ileri gitmiş bi' geri gitmiş. Zaten ilk üç film çok toy geldi bana. Çıkış tarihlerine göre izleyebilir izlemeyenler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı