X Series S için şarjlı pil önerisi

fatihterim

Decipat
Series S için şarjlı pil düşünüyorum da, önerileriniz nelerdir? Bütçe koymuyorum, mantıklı olan neyse almaya hazırım yeter ki 1 yıl sonra çöp olmasın. Günde 1 saat oynarım maksimum ama titreşim vs. bol bol da kullanacağımı düşünüyorum. En son 360 kullandığım için bu konularda eksiğim olabilir bilgi anlamında baştan özürlerimi ileteyim sayın dostlar.

Series S için şarjlı pil düşünüyorum da, önerileriniz nelerdir? Bütçe koymuyorum, mantıklı olan neyse almaya hazırım yeter ki 1 yıl sonra çöp olmasın. Günde 1 saat oynarım maksimum ama titreşim vs. bol bol da kullanacağımı düşünüyorum. En son 360 kullandığım için bu konularda eksiğim olabilir bilgi anlamında baştan özürlerimi ileteyim sayın dostlar.

Bende gp recyko+ 2700 var tam dolumda 1 hafta götürüyor fakat yaklaşık 12 saatte tam doluyor.

360 kolları ne biçim pil tüketiyordu.

Böyle bir set alabilirsiniz. 2 adet de yedek olarak kalır. Uzun süre idare eder.

Hocam ona para veririm de Series S için almak mantıksız geliyor. Series X alırdım o kadar para vereceğimi bilseydim. Daha ekonomik yok mu?

Benim aldığım gp piller yaklaşık 150 idi ben MediaMarkt'tan almıştım fakat şu anda kaç paradır bilmem.
1 haftada ne kadar süre oynuyorsunuz hocam?

Yaklaşık 17 saat falan ama değişir.

Geri
Yukarı