X3440 işlemci alınır mı?

Sıfırdan sistem toplanacaksa alınmaz ama bu işlemciye uyumlu anakartın varsa alınabilecek en iyi işlemcilerden biridir.

Yakın zamanda İmzamdaki sistemi topladım ve performansından memnunum diyebilirim. Xeon X3470'i 4.11 GHZ'ye OC'ladım (İyi bir anakart ile) ve RX570 ile yüksek ayar grafiklerde hiçbir oyunda darboğaz yaşamıyorum. CS:GO da ise düşük ayarlarda Rekabetçi de 180-400 arası genellikle 250, Yoldaş da ise 250-450 arası genellikle 300 alıyorum. Performans olarak seni Gtx1070-Gtx1070 Ti'ye kadar olan kartlarla birlikte memnun edecektir, OC yaparsan tabiki. Fakat şunu unutma, çok fazla ısınan bir işlemcidir kendisi. Kesinlikle iyi bir kule tipi soğutucu veya sıvı soğutma alman gerekiyor OC için.

Anakartın varsa 100TL gibi bir fiyatı var bu piyasaya göre sudan ucuz. O.C ile kullanılabilir. Daha pahalıya daha kötü intel işlemciler satılıyor, eğer sıfırdan alacaksan biraz daha biriktirir düzgün bir şey alırsın.

Yakın zamanda imzamdaki sistemi topladım ve performansından memnunum diyebilirim. Xeon X3470'i 4.11 GHz'ye OC'ladım (iyi bir anakart ile) ve RX570 ile yüksek ayar grafiklerde hiçbir oyunda darboğaz yaşamıyorum. CS:GO'da ise düşük ayarlarda rekabetçi de 180-400 arası genellikle 250, yoldaş da ise 250-450 arası genellikle 300 alıyorum. Performans olarak seni GTX1070-GTX1070 Ti'ye kadar olan kartlarla birlikte memnun edecektir, OC yaparsan tabii ki. Fakat şunu unutma, çok fazla ısınan bir işlemcidir kendisi. Kesinlikle iyi bir kule tipi soğutucu veya sıvı soğutma alman gerekiyor OC için.

Soğutucu marka model önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı