X3440 ve GTX1050Ti Tabanlı Sistem vs Xbox One S

@YukiBurka PS3, PS4, X360 gibi pek çok konsol kullandım. Bu senenin başında PC topladım ve PC'de de AAA oyunlar oynamaya başladım. Bende de 1050Ti var ve bence yetersiz bir ekran kartı. Ayrıca X3440, çok eski mimarili bir işlemci. Güncel olmayan mimarilere ait sistemleri almayı pek mantıklı bulmuyorum. Tüm bunlar hesaba katıldığında Xbox One S almak çok daha mantıklı bence.

@YukiBurka PS3, PS4, X360 gibi pek çok konsol kullandım. Bu senenin başında PC topladım ve PC'de de AAA oyunlar oynamaya başladım. Bende de 1050Ti var ve bence yetersiz bir ekran kartı. Ayrıca X3440, çok eski mimarili bir işlemci. Güncel olmayan mimarilere ait sistemleri almayı pek mantıklı bulmuyorum. Tüm bunlar hesaba katıldığında Xbox One S almak çok daha mantıklı bence.
Hiç düşünmeden xbox alırdım aslında ama oyun fiyatları çok sıkıntılı amazon da genellikle 30 dolar aşırı yeniyse 60 dolar falan oluyor ama gene çok pahalı

Kutulu almak zorunda değilsin. Xbox Store'daki indirimleri takip et, uygun fiyatlara oyunları alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı