Çözüldü X360CE 0x80004005 xinput1_3.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
X360CE programında bu hatayı alıyorum sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• SS.png
    SS.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 728
Çözüm
Kurun:

Özetle yazılım xinput1_3.dll arayıp bulamıyor. Kurmanıza rağemn hata devam ederse C:\Windows\System32 altından xinput1_3.dll dosyasını alıp yazılımın dizinie atın. Bu yazılımda öyle bir kıllık vardı diye hatırlıyorum.

Dosyayı internetten indirmeyin!
Kurun:

Özetle yazılım xinput1_3.dll arayıp bulamıyor. Kurmanıza rağemn hata devam ederse C:\Windows\System32 altından xinput1_3.dll dosyasını alıp yazılımın dizinie atın. Bu yazılımda öyle bir kıllık vardı diye hatırlıyorum.

Dosyayı internetten indirmeyin!

Çözüm
İndirdim kurdum sorun çözülmedi X360CE'nin olduğu dizinde zaten xinput1_3.dll dosyası var kendi oluşturuyor ama dediğiniz dizinden yazılımın olduğu dizine attım yine olmadı. Bilgisayara sıfırlama işlemi uyguladıktan sonra bu sorun çıktı. İnternetten DLL dosyası indirmedim.

Dosya Ekleri

• SS2.png
    SS2.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 203
Rapor alınız:

C:\Windows\SysWOW64\MSVCP120.dll eksik gibi. Kurar mısın?

2015 olanını indirdim halihazırda 2017 olduğu için kurulumu yapamadı 2017'yi silip 2015'in hem 32 hem 64 Bit sürümünü kurdum ama hata hala devam ediyor.

Bunları kur ve tekrar rapor paylaş açılmaz ise.

Sorunu cozdum tum DirectX'leri kurarak. Fakat şu an gordugunuz gibi Türkçe karakter kullanamiyorum klavyeme etkisi oldu sanirim. Nasil duzeltecegim.
Tamamdır onu da çözdüm yardımınız için teşekkürler. Alt+Shift kombinasyonunu kullanarak düzelttim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı