X360CE kolu tanımıyor

Semih Aras

Hectopat
Arkadaşlar kolla oyun oynamak için X360ce indirdim böyle bir hata verdi kolu tanımıyor.

x360cevirtualdevice.png

Bazı kollarda olabiliyor. Oyunun klasöründe denediniz mi?

Bazı kollarda olabiliyor. Oyunun klasöründe denediniz mi?

Denedim oyunlarda kol çalışıyor pes te falan ama X360ce de böyle bir sorun var driver yüklü değil geçen kolu Steam'e tanıyım derken uygulama dondu 1 2-3 4 L ve R tuşları falan çalışmıyor.

Denedim oyunlarda kol çalışıyor PES'te falan ama x360ce'de böyle bir sorun var driver yüklü değil geçen kolu Steam'e tanıtayım derken uygulama dondu, 1 2-3 4 L ve R tuşları falan çalışmıyor.

Driver yükleyince tuşlar çalışmıyor.

Arkadaşlar kolla oyun oynamak için X360ce indirdim böyle bir hata verdi kolu tanımıyor.

Eki Görüntüle 1390520
WoJ XInput Emulator programını kullanabilirsiniz indirince paket olarak iniyor içinde gereken her şey var kurduktan sonra HidHide Configuration Client programını açın ve ilk sekmede WoJ XInput Emulator exe dosyasını ekleyin cihaz takılıyken ikinci sekmeye gelip cihazı seçin aşağıdan enable device hiding kutusunu işaretleyin daha sonra WoJ XInput Emulator programını açıp Assignment Wizard tuşuna basıp ayarlamaları yapın ve ayarları kaydedin çalışmıyorsa sağ üstteki açma tuşunu kontrol edin yan olması lazım.

Rehbere de bakabilirsiniz. Yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı