Çözüldü X360ce USB joysticki görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SpaceForYou

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu biliyorsanız veya yaşadıysanız ne yaptınız? Biraz araştırma yaptım denedim yolları fakat olmadı.

Dosya Ekleri

• X60CE.png
    X60CE.png
    249,3 KB · Görüntüleme: 72
Çözüm
Steam'de Forza için kullanacağım. Önceki laptopumda çalışıyordu. Bunu yeni aldım yani 2 ay oldu bunda çalışmadı nedense. Dediğinizi yapayım ilk dönüş sağlarım.

Deneyin tekrardan olmazsa X360ce programını buradan indirin büyük ihtimal olacaktır.
Programı tamamen silin ve tekrardan indirin açmadan önce gamepad driverlarınızın kurulu olduğundan emin olun dediğim şeyler çıkarsa Search my PC seçin bir de hangi oyun için kullanacaksınız?

Steam'de Forza için kullanacağım. Önceki laptopumda çalışıyordu. Bunu yeni aldım yani 2 ay oldu bunda çalışmadı nedense. Dediğinizi yapayım ilk dönüş sağlarım.

Deneyin tekrardan olmazsa X360ce programını buradan indirin büyük ihtimal olacaktır.

Çözüm

Dostum teşekkür ediyorum kolu tanıdı sonunda Forza da çalışmadı ama tanıdı. Buradan sonrasını nasıl yapacağımı biliyorum. Tekradan teşekkürler.

Geri
Yukarı