X4 950 sistemde PUBG oynanamayacak derecede kasıyor

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Başlıkta yazdığım gibi dostlar X4 950 işlemcim 8 GB DDR4 RAM R9 285 ekran kartım var ve oyun SSD'e kurulu ama oyun hep 30 FPS altı oynanmıyor, fare hareketleri sonradan algılanıyor. Sizce normal mi yoksa sıkıntı var mı? YouTube'da X4 950'nin PUBG'yi rahat oynattığını görmüştüm. Steam PUBG bu arada.

Anormal bir durum var gibi görünüyor. Testlere bakınca 60 FPS alabilmen gerekiyor. Oyun esnasında Görev Yöneticisi'nden veya MSI Afterburner ile kullanım değerlerini ve sıcaklıkları bir kontrol etmeni öneririm. İhtimal pek vermiyorum ama belki RAM yetmezliğinden sorun yaşıyor olabilirsin.

Anormal bir durum var gibi görünüyor. Testlere bakınca 60 FPS alabilmen gerekiyor. Oyun esnasında Görev Yöneticisi'nden veya MSI Afterburner ile kullanım değerlerini ve sıcaklıkları bir kontrol etmeni öneririm. İhtimal pek vermiyorum ama belki RAM yetmezliğinden sorun yaşıyor olabilirsin.

Hocam şunu fark ettim youtubdaki testler PUBG'nin sistem gereksinimleri değişmeden önceki testler şu an minimum 4430 istiyor işlemciyi olarak galiba bu yüzden performans alamıyorum.

Geri
Yukarı