X4 965 Sistem RAM Yükseltmesi

The Fallen

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Yeni RAM alacagım sıkıntı olur mu diye merak ettim... Gskill 2x8 16GB 2133 MHz RipjawsX modelini almayı düşünüyorum... 2x2'leri değiştirip, epey oldu sistemi toplayalı... Günümüzde belki gülünç gelebilir ama o yıllarda en alalardan birisiydi '_' Yarın bugün hemen siparişi vericem çünkü...

Asus Crosshair IV Formula BIOS 3029 /
Thermaltake 750 Plus gold /
AMD Phenom II x4 965 BE /
G.skill 2x2 2400MHz Trident /
Asus Strix RX460 4 GB /
Windows 7 Pro 64 bit

Silebilirsiniz...Önemi yok nasılsa...

2133 olunca 2ghz görücek evet 1600 ya da 1866 almak istemedim... benim için önemli olan 2x8 durumu 4x4 takamam işlemci soğutucusu thermaltake dark knight müsade etmiyor , zaten ilk aldığımda ramlere fanı takamadıkları için kutuda teslim ettiler... Sadede gelicek olursak konuyu şöylece kapatalım: Döviz ve bitcoin mahfetti piyasayı , ama yine de nisan da gelicek amd nin x470 yonga setli 12nm anakartı ve ryzen+ plus ve de 16 gb ram ile güncellicem... Belki ekran kartını da , geçtiğimiz haziran alabilirdim rx580 ama bi durumdan dolayı feragat ettim...Kara borsaya düştüğünü bilseydim zorlar alırdım...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı