X555LN Chipset arızası ne kadara yaptırılır?

iamErsanKuneri

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Birkaç gün önce laptop arzıya düştü, teknik servisine verdim. Garantisi yok daha önce tamir yaptırdığım bir yer.

Anakart da chipseti yakmışım sanırım. Değişim için 750 TL istiyorlar normal mı? İnternet de daha sonra bozuluyor diye birkaç konu okudum. Yaptıran var mı?

Cihaz X555LN.

Birkaç gün önce laptop arzıya düştü, teknik servisine verdim. Garantisi yok daha önce tamir yaptırdığım bir yer.

Anakart da chipseti yakmışım sanırım. Değişim için 750 TL istiyorlar normal mı? İnternet de daha sonra bozuluyor diye birkaç konu okudum. Yaptıran var mı?

Cihaz X555LN.
Hocam, selamlar. Cihazınızla ilgili problemi çözebildiniz mi? Çözebildiyseniz beni de bilgilendirebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Hocam, selamlar. Cihazınızla ilgili problemi çözebildiniz mi? Çözebildiyseniz beni de bilgilendirebilir misiniz? Teşekkür ederim.
Kusura bakmayın geç gördüm, çözülmedi başka bilgisayardan mı öyle bir şeyden parça denemişlerdi olmadı. Eski model olduğu için parça üretimi yoktu, fabrika ile iletişime geçip 4k ya sipariş verebilirsin istersen demişlerdi. Bende yeni PC aldım, PC kullanılmaz halde kaldı. Bende söktürdüm sağlam parçalarını sattım.

Geri
Yukarı