X570 Aorus Pro Eski BIOS sürümüne dönme

HighTechLowLife

Kilopat
Arkadaşlar BIOS'u resetledim ama hala en son yüklediğim sürüm olarak tekrardan açıldı. Kutudan ilk çıktığı versiyona getirme durumu yok mu? Anakart X570 Aorus Pro.

Anakartınızda çift BIOS var. Yeterince tecrübeniz varsa birincil BIOS'u devre dışı bırakıp ilk BIOS'un kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Anakart üstünde bir geçiş anahatarı yok sanırım. Kullanma kılavuzunda bulamadım.

Arkadaşlar kusura bakmayın. Ufak bir uyarı aldığım için yazamadım. BIOS'un ilk haline dönme isteme sebebim; bilmeden beta sürümü yüklemişim. O sürümü yükledikten sonra BIOS tuhaflaştı. Fanlar kafasına göre bir N/A görünüyor bir çalışıyor. Boot seçeneklerinde SSD' mi seçince mavi ekran veriyor Winload.exe gibi bir hata almaya başladım. O yüzden seçenek olarak Windows boot manager ile PC'yi açabiliyorum gibi gibi tuhaf problemler oldu. Recep bey ayrıca çift BIOS durumuna bakacağım. Belki çözüm olur.
@Recep Baltaş @Ard4x2

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı