Çözüldü X570 GAMING Plus ve Ryzen 5600X görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ozncnozcn

Hectopat
Merhabalar, X570 GAMING Plus anakarta sahibim. İşlemcim ise Ryzen 5600X. Anakartım ile uyumlu bir işlemci mi? Sistemi yeni topladım ve monitörde siyah ekran var. Type-C no sıgnal diyor. Biraz araştırdım, işlemci ve anakart uyumsuzluğu olabilir diyorlar. Yardım eder misiniz?

Çözüm
Ayrıca laptop var, flash belleğim de var ne kadarlık bir bellek lazım, belleğin dolu olması içindekilere zarar verir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bellek boş olmalı, MSI'ın sitesi üzerinden son sürüm olan BIOS sürümünü de atacağım buraya.
Ayrıca laptop var, flash belleğim de var ne kadarlık bir bellek lazım, belleğin dolu olması içindekilere zarar verir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bellek boş olmalı, MSI'ın sitesi üzerinden son sürüm olan BIOS sürümünü de atacağım buraya.

Çözüm
bellek boş olmalı, MSI'ın sitesi üzerinden son sürüm olan BIOS sürümünü de atacağım buraya.

Anakartın üzerine takılı olan her şeyi çıkartacak mıyım? Çok teşekkür ederim bu arada ilgin için hem de bu saatte.

Anakartın üzerine takılı olan her şeyi çıkartacak mıyım? Çok teşekkür ederim bu arada ilgin için hem de bu saatte.
MSI Global Beta sürümünü indirmeni tavsiye etmem ancak son karar senin yine de. Bu site üzerinden indirip videodakileri uygularsan görüntün gelecek. Ayrıca işlemcini çıkarmana gerek yok sistemini sökmene de gerek yok. Flash belleği sistem kapalı iken q flash yerine tak ve sistemi çalıştır ardından butona basarsın. Yaklaşık bi 10-15 dakika sürebilir zaten hazır olduğunda Anakart kendisini kapatır veya baştan başlatır. Kırmızı ışık söner arkadaki. Rica ederim.

MSI Global beta sürümünü indirmeni tavsiye etmem ancak son karar senin yine de. Bu site üzerinden indirip videodakileri uygularsan görüntün gelecek. Ayrıca işlemcini çıkarmana gerek yok sistemini sökmene de gerek yok. Flash belleği sistem kapalı iken Q flash yerine tak ve sistemi çalıştır ardından butona basarsın. Yaklaşık bir 10-15 dakika sürebilir zaten hazır olduğunda anakart kendisini kapatır veya baştan başlatır. Kırmızı ışık söner arkadaki. Rica ederim.

Usb’de kırmızı ışık söndü, cihaz kendini kapatmadı ve CPU ışığı yanmaya devam ediyor beklemeye devam etmeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı