X570 sistemde BIOS'a giremiyorum

Ömer Cengiz

Kilopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill Trident Z Neo RGB 16 GB(2x8) 3600 MHz DDR4 CL16 F4-3600C16D-16GTZNC
İşlemci
R7 3700X Sekiz Çekirdek 3.60 GHz
Son sürüm BIOS güncellemesi yaptım. Acilista delete veya F2 tuşu ile BIOS'a girmek istediğimde Windows ekrani hiç gelmiyor tekrar reset atıp Windows ekranına gelince yeniden başlat seçeneğine tıklayıp Shift tuşuna basarak gireyim BIOS'a diyorum yine hiç açılmıyor. Ne yapmam gerek?

MSI MPG X570 Gaming Edge Wi-Fi

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS pilini çıkar, gücün kesildiğinden emin ol, bir iki kez başlatmayı dene (açılmayacak) ardından güç ve pili eski haline getir ve aç. BIOS sıfırlandığı için BIOS'a atması lazım.

BIOS pilini çıkar, gücün kesildiğinden emin ol, bir iki kez başlatmayı dene (açılmayacak) ardından güç ve pili eski haline getir ve aç. BIOS sıfırlandığı için BIOS'a atması lazım.

Pili çıkardıktan sonra ve gücün kesildiginden emin olduktan sonra mı başlatmaya çalışacagim yoksa fişi takip pili takip mi baslatamiyi deneyim anlamayamadim

Malesef yine gormiyo biosa

Yok mu yardımcı olacak bir arkadaş. Hiçbir tuşa basmassan masaüstü geliyor fakat BIOS girmek istedigim de kasa çalışıyor ama BIOS ekran gelmiyor. Başlangıçta da girmek istesem aynı başlatan Shift tuşu ile de yapsam aynı BIOS pilini çıkarsam da ayni.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı