Xaomi mi 6 Nasıldır ?

YellowFLAAASH

Hectopat
Daha fazla  
Bu telefon çıkış tarihini yazar mısınız ? 64 GB versiyonunu düşünüyorum. Telefon nasıldır bunu alma şunu al diyebileceğiniz telefon var mı ?
Mi 7 ne zaman çıkıcak ? Ve son sorum mi 6 alırsam siyah olanı soyuluyormuş. Seramic olanı mı alınmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben mi 5s kullanıyorum bütün modellerde boyama aynı kılıfla kullanıyorum.kılıfla kullanırsan sıkıntı çıkmaz ama kılıfsız kullanırsan boya soyulmaz belki ama çok çiziliyor.

Peki Red mi note 4 nasıldır ? İlk onu alıyım diyorum. Mi 7 çıkınca mi 6 fiyatı düşer onu alırım. Mi 7 iyi bir fiyatı olursa onu alırım. Red mi note 4 oyunlarda kasma yaparmı high seviyede. Kamerası kötü mü ?

Öğretmenim kullanıyor, telefon iyi ama işin garantiye kaldıysa o yönden çöp garantisi var ama yok gibi bir şey diyor.

Peki Red mi note 4 nasıldır ? İlk onu alıyım diyorum. Mi 7 çıkınca mi 6 fiyatı düşer onu alırım. Mi 7 iyi bir fiyatı olursa onu alırım. Red mi note 4 oyunlarda kasma yaparmı high seviyede. Kamerası kötü mü ?
Bence gerek yok bekle mi6 al mi7 yle arasında uçurum bi fark olmaz ama tasarım farkı fazla.ben senin yerinde olsam mi 6 alır geçerim mi7 beklenmez en az 3 ay a anca gelir.bide idarelik telefona boşa para verme.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı