Xaomi Mi Mix 3 vs Samsung S10E

strassen98

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 4300 civarı ve son olarak bu iki telefonda karar kıldım.
Ancak batarya olarak mi mix 3'ün biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum ancak arada kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 4300 civarı ve son olarak bu iki telefonda karar kıldım.
Ancak batarya olarak mi mix 3'ün biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum ancak arada kaldım.
Mi 9T Pro daha mantıklı olur gibi geliyor. Batarya ve hız olarak daha üstün fiyat olarak ise daha uygun 😀

İkisi arasından Mi Mix 3 derim. Elime aldığım her Samsung cihaz bir süre sonra kasılmaya başladı. Ekrandan parmak izi ve tamamen ekran gibi üstün özellikler de Mi Mix 3 almayı daha mantıklı kılıyor.

Marka kalitesi önemliyse Samsung olanı da alabilirsiniz çevremde sadece Samsung diyen çok kişi var ama ben şahsen bu markanın telefonlarını sevemiyorum.

5 yıl önce touchwiz kullananların laflarına pek bakmayın hocam,hem android hem samsung kendini geliştirdi 4 yıldır s7 edge kullanıyorum,hala gayet memnunum.Yeni oneUI ile daha da geliştirdiğini düşünüyorum.Yani kısacası samsung eski samsung değil.

5 yıl önce touchwiz kullananların laflarına pek bakmayın hocam,hem android hem samsung kendini geliştirdi 4 yıldır s7 edge kullanıyorum,hala gayet memnunum.Yeni oneUI ile daha da geliştirdiğini düşünüyorum. Yani kısacası samsung eski samsung değil.
Aynı cihazdan bahsediyoruz değil mi ? Zamanında kullandığım hala da ailede kullanılan S7 edge bana hiç o akıcılığı veremedi açıkçası. Sırf o yüzden S9 Plus alabilecekken almadım. (Almalı mıydım hala bilmiyorum kafa da yormak istemiyorum 😀) Uzun yıllar kullandığım S4 ile yaşadıklarımı zaten anlatmıyorum bile yine iyi düzeltti kendini Samsung. En azından şimdi arada takılıyor eskiden boşta 60 derecede çalışan işlemci ile gelirlerdi 😀

Mi 9T Pro daha mantıklı olur gibi geliyor. Batarya ve hız olarak daha üstün fiyat olarak ise daha uygun 😀

İkisi arasından Mi Mix 3 derim. Elime aldığım her Samsung cihaz bir süre sonra kasılmaya başladı. Ekrandan parmak izi ve tamamen ekran gibi üstün özellikler de Mi Mix 3 almayı daha mantıklı kılıyor.

Marka kalitesi önemliyse Samsung olanı da alabilirsiniz çevremde sadece Samsung diyen çok kişi var ama ben şahsen bu markanın telefonlarını sevemiyorum.
Dünden beri Mi 9T Pro'yu inceliyorum gerçekten çok daha mantıklı bir seçenek gibi görünüyor sanırım bu telefonu alacağım teşekkür ederim.

Her konuda S10e daha iyi bir cihaz. Yukardaki arkadaş neye göre kamerası, hızı daha iyi dedi anlamadım. Ciddi işlemci ve kamera farkı var. Ekran bile daha iyi, Xioami almak için tek sebep ekranın daha büyük olması başka hiçbir nedeni yok. 4500 lira veriyorsun ön kamera 1080P çekiyor :D Aynı şekilde Mi9T Pro'da OIS yok. 2013 model Lumia telefonumda bile vardı.

Son düzenleme:
androidin ikinci el piyasası sürekli değişkenlik gösterir. Satmaya çalıştığın zaman zarar edebiliyorsun. iosun değer kaybı pek olmuyor ve android'e göre daha iyi. Bence hız ve ilerde az zararla satarım diyorsan ios daha iyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı