Xaser CC01 işlemci fanını takamıyorum

Emre BvB

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yukarıda belirttiğim marka fani aldım ancak takamadım fan boylamasına uzun ve bu yüzden oturmuyor. Yani otursa bile üzerindeki kilitler kapanamıyor ve fan sabitlenmiyor.

16922910903726847460000675023766.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1692291646862.png

Klipslerini düz değil çapraz çentiklere geçirmeyi deneyin, işaretlediğim yerdeki kısımlara.

Nasıl yani hocam? Fanın tabanı işlemciye temas ediyor 2 kilit var fanda bu kilitleri de siyah daireye takmam gerekiyor ama uzanmıyorlar oraya kadar.
Klipslerin eğilebiliyor olması lazım. Fotoğrafta görünen kısmı değil de diğer tarafını geçirin önce. Sonra diğer klipsi tam karşı tarafına geçirin. Sözel olarak anlatması neredeyse imkansız fakat biraz incelerseniz klipslerin eğiliyor olması gerek. Çapraz olmazsa aynı şeyleri ortadaki çentiklerle deneyin.

Klipslerin eğilebiliyor olması lazım. Fotoğrafta görünen kısmı değil de diğer tarafını geçirin önce. Sonra diğer klipsi tam karşı tarafına geçirin. Sözel olarak anlatması neredeyse imkansız fakat biraz incelerseniz klipslerin eğiliyor olması gerek. Çapraz olmazsa aynı şeyleri ortadaki çentiklerle deneyin.
Penseyle zar zor eğdim ve hallettim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı