Xblaster oynamış olan var mı?

melandre

Hectopat
Daha fazla  
2009-2012 yıllarında oynardım. Bigpoint'in yayınladığı bir browser oyunuydu.

Oyunu kapatmışlar. Herhalde açmaya da niyetleri yok.

Hatırlayan, oynamış olan, bilen var mı?

En sevdiğim oyunlardandır. Hızlı bir robot vardı. Onu çok severdim. Atılan, bilyeye benzeyen bombalardan kolayca kaçardım. Oyun bir anda yok oldu. Bir süre araştırmıştım bulamayınca unutmuştum. Şu an oynanıyor mu, bilmiyorum.

Bahsettiğin robot Ranger :D o bilyeye benzeyen bomba dediğin bomba atar ismiyle geçiyordu ve 3 tuşuyla atılıyordu.

Deliler gibi oynardım, Türk sunucusunda admin olmuştum hatta.

Oyunu Bigpoint tekrar yayınlamıcak ama 3-4 senedir sanırım EraSoft diye bi grup oyunu yeniden yapıyor. Hatta kayıt olup girip oynayabiliyosun. Ama oyuncu sayısı ne durumda bilmiyorum. Bi 6 ay önce filan oynamıştım. Neredeyse eski oyunun aynısını yapmışlardı ama hiç hi oyuncu yoktu. Şimdi var mıdır bilmiyorum, gideyim de bi bakayım

Efsane oyundu. Bigpoint'in oyunlarıyla geçti benim çocukluğum.
Seafight, Darkorbit, Xblaster; yüzlerce saat oynamışımdır.
Seafight, Darkorbit halen daha aktif ve piyasada rakipleri olmayan sadece taklitleri bulunan oyunlar lakin bot belası ve oyun içi enflasyon bitirdi bu oyunları.

Yine görünce bir duygulandım. :')
Uzun seneler XBlaster oynadım. Hatta Youtube'a videolarım bile var, düşük pixelinden.
Öyle denk gelip onlara göz atarken, bu paylaşıma denk geldim. Aniden yok olan bir oyun ne de çok zamanımı aldı.. Çocukluğumun oyun serüveninde pik noktadadır.
Başka oynamış olanlarla, bu oyun hakkında konuşmak isterim, geçmişi yad edelim.
@melandre @AtamanM

Son düzenleme:
Yine görünce bir duygulandım. :')
Uzun seneler XBlaster oynadım. Hatta Youtube'a videolarım bile var, düşük pixelinden.
Öyle denk gelip onlara göz atarken, bu paylaşıma denk geldim. Aniden yok olan bir oyun ne de çok zamanımı aldı.. Çocukluğumun oyun serüveninde pik noktadadır.
Başka oynamış olanlarla, bu oyun hakkında konuşmak isterim, geçmişi yad edelim.
@melandre @AtamanM

nickin neydi hocam

anaa ben hatırladım seni, klanda ve chatte ya da oyun içinde çok gördüğümü hatırlıyorum :D ben de HİT klanındaydım. Hızlı İmha Teşkilatı idi adı. Bi ara da TİM klanına geçmtiştim o da Türk İntikam Mechi.

Benim nick arada bir değişiyordu. TİM_kral_TİM , türkiyem_HİT gibi nickler alıyordum.

o-hamza_HİT, TURKER_HIT filan vardı klanda onları hatırlıyorum. Almanya’da yaşıyorlardı. Hamza’nın oyunda adminliği vardı. Onun sayesinde ben de bir ara adminlik yapmıştım oyunda. Çok kick ve bann attığımı hatırlıyorum :D

KTM, sturm, botmafia klanları vardı en iyi 3 klan. Deli gibi videolarını izlerdim, arkaplanda almanca hiphop müzikleri olurdu. Aşırı gaza gelirdim

anaa ben hatırladım seni, klanda ve chatte ya da oyun içinde çok gördüğümü hatırlıyorum :D ben de HİT klanındaydım. Hızlı İmha Teşkilatı idi adı. Bi ara da TİM klanına geçmtiştim o da Türk İntikam Mechi.

Benim nick arada bir değişiyordu. TİM_kral_TİM , türkiyem_HİT gibi nickler alıyordum.

o-hamza_HİT, TURKER_HIT filan vardı klanda onları hatırlıyorum. Almanya’da yaşıyorlardı. Hamza’nın oyunda adminliği vardı. Onun sayesinde ben de bir ara adminlik yapmıştım oyunda. Çok kick ve bann attığımı hatırlıyorum :D

KTM, sturm, botmafia klanları vardı en iyi 3 klan. Deli gibi videolarını izlerdim, arkaplanda almanca hiphop müzikleri olurdu. Aşırı gaza gelirdim
İşte aradığım detaylar, okudukça hatırlayarak mutlu oldum. Hepsini tanıyorum hepsini. Oynadığımız dönem bayağı ses getirdiğimizi de düşünüyorum klanca, Ranger türü robot da fazla yoktu, bireysel olarak epey bir iddialıydım ben de.

Ve ben de seni hatırlıyorum. Türkiyem_HİT nickini, bir ara sadece Türkiyem'di sanırım. Defencer miydi ondan kullanıyordun sanırım. Hunter'da olabilir.
Sturm show yapamıyordu da BotMafia dönemi harikaydı. Sonra KTM ve türevlerine dağıldı, çok iyi oyuncular. Bence en iyileri onlardı. Videolarını açıp gaza gelme olayını yüzlerce kez yaşadım. :D

Son düzenleme:
İşte aradığım detaylar, okudukça hatırlayarak mutlu oldum. Hepsini tanıyorum hepsini. Oynadığımız dönem bayağı ses getirdiğimizi de düşünüyorum klanca, Ranger türü robot da fazla yoktu, bireysel olarak epey bir iddialıydım ben de.

Ve ben de seni hatırlıyorum. Türkiyem_HİT nickini, bir ara sadece Türkiyem'di sanırım. Defencer miydi ondan kullanıyordun sanırım. Hunter'da olabilir.
Sturm show yapamıyordu da BotMafia dönemi harikaydı. Sonra KTM ve türevlerine dağıldı, çok iyi oyuncular. Bence en iyileri onlardı. Videolarını açıp gaza gelme olayını yüzlerce kez yaşadım. :D
botmafia diyince aklıma direk alevli zafer işareti olan klan profil resmi geliyor :D

tam olarak şu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı