Xbox 360 3K Arızası Olup Olmadığını Anlama

Mr. Paramedik

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
112 Acil
Merhaba arkadaşlar. Bir tane Xbox 360 geçti elime. Sanırım Jasper board değil (emin değilim). Ama bunun dışında 3K arızalı model olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Jasper olmayan modellerde de 3K arızası görülmeyenleri varmış diye duydum. Cihaz slim model. Kaç yılında satın alınmış bilmiyorum.

$_32.JPG
78805a221a988e7-148-713x950.jpeg
78805a221a988e7-150.jpeg
78805a221a988e7-151.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim konsolda 2012 çıkışlı aynı tarihli ve aynı model idi. Eski konsolum da xbox idi ve onda bir çoğumuz 3k yı yaşadı. Slim modellerde 3k görmek eski kasalar gibi kolay değil hatta ben ve çevremdeki kullanıcıların hiç biri görmedi. Abartısız söylüyorum cihazı hiç kapatmadan 16 saat oyun oynamışlığım film izlemişliğim var hiç sıkıntı olmadı. Sadece bir kere orta kırmızı ışık yanık kaldı o da güncelleme esnasında benim hatam sonucu oluştu onu da düzelttim.

Benim konsolda 2012 çıkışlı aynı tarihli ve aynı model idi. Eski konsolum da xbox idi ve onda bir çoğumuz 3k yı yaşadı. Slim modellerde 3k görmek eski kasalar gibi kolay değil hatta ben ve çevremdeki kullanıcıların hiç biri görmedi. Abartısız söylüyorum cihazı hiç kapatmadan 16 saat oyun oynamışlığım film izlemişliğim var hiç sıkıntı olmadı. Sadece bir kere orta kırmızı ışık yanık kaldı o da güncelleme esnasında benim hatam sonucu oluştu onu da düzelttim.
Dostum teşekkür ederim verdiğin bilgi için. Nomalde Plasytation'lar ile ilgili çok bilgim var ancak Xbox cephesine çok yabancıyım. İçimi rahatlattın :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı