Xbox 360 Controller için Varta vs GP vs Duracell pil şarj cihazı

Daha ucuz bir şey istiyorsanız eneloop la aynı kalitede.

Bunların ömrünü hiçbir yerde bulamadım hani 1000 kere, 3000 kere şarj edilebilir falan diye bir ömür var ya laddalarda yazmıyor sanırım bir de 1900 mAh Xbox 360 gamepad için yeterli midir? Şu cihazıyla birlikte alsam dedim açıkçası ucuza geliyor bayağı STENKOL/LADDA şarj edilebilir pil ve pil şarj cihazı

Bunların ömrünü hiçbir yerde bulamadım hani 1000 kere, 3000 kere şarj edilebilir falan diye bir ömür var ya laddalarda yazmıyor sanırım bir de 1900 mAh Xbox 360 gamepad için yeterli midir? Şu cihazıyla birlikte alsam dedim açıkçası ucuza geliyor bayağı STENKOL/LADDA şarj edilebilir pil ve pil şarj cihazı
1000 kere diyor.
LADDA rechargeable batteries come pre-charged when you buy them and you can charge them up to 1000 times.

1000 kere diyor.
Ladda rechargeable batteries come pre-charged when you buy them and you can charge them up to 1000 times.

Bilemedim açıkçası. GP recykonun yeşil versiyonundan 3 kat daha fazla ömre sahip gördüğüm kadarıyla. Tabii bir GP reckyo Pro değil onlar 1500 ömre sahip fakat o piller ile farklı model birmakine alırsam bile 260 TL'yi bile aşıyor sanırım. Ladda yı düşünmeye başladım fakat 1900 hızlı biter mi acaba diye şüphem var.

Bilemedim açıkçası. GP recykonun yeşil versiyonundan 3 kat daha fazla ömre sahip gördüğüm kadarıyla. Tabii bir GP reckyo Pro değil onlar 1500 ömre sahip fakat o piller ile farklı model birmakine alırsam bile 260 TL'yi bile aşıyor sanırım. Ladda yı düşünmeye başladım fakat 1900 hızlı biter mi acaba diye şüphem var.
1hafta çıkartır diye düşünüyorum zaten 4 pil bitince diğerini takarsın.

Aynen hocam panasonic eneloop aynı diyorlar yabancı forumlarda.

1hafta çıkartır diye düşünüyorum zaten 4 pil bitince diğerini takarsın.

Benim kullanacağım gamepad Xbox 360 Controller, bu gamepad umarım bu tarz pilleri iyice destekliyordur çünkü bir arkadaş şu şekilde belirtmiş yabancı bir forumda;
I've noticed that my Xbox 360 Controller doesn't like nimh batteries too much. It seems to think they're Dead at around 1.3v per cell, which a freshly charged battery drops to quickly.

Pillerin tekrar şarj edilebilme ömürleri çok az geldi panasonicin 1000ken bunların 300 :( üzelerine uzun ömürlü pil alsam Max 80 TL'lik alabilirim bu piller de yine panasonic oluyor
Bu yüzden GP pil şarj cihazı + ladda pile 230 TL civarı para vermiş oluyorum.
Şu cihazı alsam 120 TL bütçem kalıyor fakat yine 120 TL'ye Ladda'dan iyi bir pil yok sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı