Xbox 360 Controller için Varta vs GP vs Duracell pil şarj cihazı

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fazla bir bütçem yok. GP Duracell ve Varta arasında kaldım. Fakat arada bayağı bir mAh farkı var fiyat farkı da var tabii ama çoğu kişi Xbox için GP marka tercih etmiş.

GP: GP USB E411 4x Pil Şarj Cihazı 4 Adet 2700 AA Kalem Pilli Set : Amazon.com.tr: Elektronik

Duracell: Duracell CEF 14 Şarj Aleti + 2'şer adet AA ve AAA Pil (Duracell 4 saat Şarj Cihazı, 1 adet) : Amazon.com.tr: Elektronik

Varta: https://www.hepsiburada.com/varta-57647-pil-sarj-cihazi-varta-2100-mah-pil-4-lu-p-HBV00000DK9KT

Aradaki fiyat farkını verip MAh'ı yüksek olan GP marka ürünü almak mantıklı mı? Sadece Xbox 360 Controller kullanacağım PC için çünkü pil dayanmıyor 4 günde bitiyor dandik piller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam şarj aletim yok maalesef tek pile 200 verirsem bütçemi aşırı aşarım çünkü daha cihaz almam gerekiyor.
Daha ucuz bir şey istiyorsanız eneloop la aynı kalitede.

Ya açıkçası almışken bir kere alayım yıllarca kullanayım istiyorum ama çok çok fazla da para vermek istemiyorum o yüzden GP düşünmüştüm kullanan çoğu kişi memnun gamepadlerinde ama buraya da sormak istedim.
Daha ucuz bir şey istiyorsanız eneloop la aynı kalitede.

Aslında ben pil aramıyorum pil şarj cihazı arıyorum bizde şarj cihazı olmadığından pil alsam da işime yaramayacak şimdilik idare edeceğim şarj cihazının pakedinde gelen piller ile.

Hocam şarj aletim yok maalesef tek pile 200 verirsem bütçemi aşırı aşarım çünkü daha cihaz almam gerekiyor.

Ya açıkçası almışken bir kere alayım yıllarca kullanayım istiyorum ama çok çok fazla da para vermek istemiyorum o yüzden GP düşünmüştüm kullanan çoğu kişi memnun gamepadlerinde ama buraya da sormak istedim.

Aslında ben pil aramıyorum pil şarj cihazı arıyorum bizde şarj cihazı olmadığından pil alsam da işime yaramayacak şimdilik idare edeceğim şarj cihazının pakedinde gelen piller ile.
Ben şarj cihazın var sandım gp yada varta ikisinden biri uygun bana göre. Uygun fiyata gene ikeada var

Geri
Yukarı