Xbox 360 Controller, PC'de kullanılabilir mi?

Araştırdım baya one s Bluetooth ile baglaniliyormus gayet daha başarılı sanırsam .
Aklıma takılan tek sorun pil oldu ömrü ne kadardır kaç gün veya saat gider .pil bitince USB ile oynanmaz mı ona dair bir cevap bulamadım.

İstediğiniz zaman USB ile bağlayıp, kablolu olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli piller ortalama 10 saat gider. Şarjlı edilebilir kaliteli pil kullanırsanız, en az 15 saat rahat gider. Titreşim özelliğinin çok kullanıldığı oyunlar oynarsanız sürekli, pil birazcık daha az gider. FIFA gibi oyunlarda normal piller de 15 saat gidiyor aşağı yukarı. Ama piller azaldığı zaman sıkıntı yaratıyor. O yüzden belirli bir seviyenin altına düştüğünde, direkt olarak yenisi ile değiştirmenizi tavsiye ederim.

Araştırdım baya one s Bluetooth ile baglaniliyormus gayet daha başarılı sanırsam .
Aklıma takılan tek sorun pil oldu ömrü ne kadardır kaç gün veya saat gider .pil bitince USB ile oynanmaz mı ona dair bir cevap bulamadım.
Ben kullanıyorum dediğim gibi baya memnunum yine de siz bilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı