Xbox 360 Ederi Nedir?

Sedat Poyraz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba PlayStation 3 aldım sıkıldım bu sefer Xbox'a yöneleceğim. Ederi nedir acaba bu makinenin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyuncu sayısı çok daha az, pek zevk alamazsın çoğu oyundan. Exclusive oyunları oynayabilirsin. Multiplayer için aylık ödemesi var bir de onla uğraşacaksın. Kırıp oyun atmayacaksan oyun derdi sıkıntı, Türkiye'de hem oyun olsun hem de parçası olsun Ps3 kadar fazla bulunmuyor. Kinect için hayli hayli alınır orası feci bir olay, yüzlerce kinect oyunu var (Xbox360'da).

Online oyuncu sayısı çok daha az, pek zevk alamazsın çoğu oyundan. Exclusive oyunları oynayabilirsin. Multiplayer için aylık ödemesi var bir de onla uğraşacaksın. Kırıp oyun atmayacaksan oyun derdi sıkıntı, Türkiye'de hem oyun olsun hem de parçası olsun Ps3 kadar fazla bulunmuyor. Kinect için hayli hayli alınır orası feci bir olay, yüzlerce kinect oyunu var (Xbox360'da).
Dostum online oynadığım bir GTA 5 var onu da PS3' de oynuyorum. Gears Of War falan oynucam. Online oyun ile işim yok, kırık makineden yanayım. Tabi Xbox' da kırık mı oluyor Jtag' mı deniyor artık. Ederi ne kadardır acaba kazık yemeyelim.

Hocam ben de ps3 almayı düşünüyorum sizce bu zamanda alınır mı? Ps3te türkçe yama şansı yok bildiğim kadarıyla, benim de ingilizcem o seviyede değil. Orijinal Türkçe oyunlar da 10 küsür tanedir herhalde. O yüzden sizce almalı mıyım?
İnternetten türkçe yamalı oyunları indirip kurabilirsin. Ayrıyetten internetten oyun indirip makineye CFW, HFW ve ya HAN yükleyerek (başka yöntemler de var) istediğin oyunu indirip oynarsın. Youtube'da yığınla video bulunmakta, biraz sabırlı ve hevesli olman lazım sadece.

XBox 360 benim için para etmez. 300-450 arası.

Hani PS3 için orijinal hep tavsiye ederim. Ama X360 oyunlarını 2.elde bulmak zor. İstanbul'da falan oturmuyorsan zor. Benim 2 tane X360'ım oldu. Ne oyun buldum, ne de kol. Yok. İstanbul'dan almam lazım. Ohooo. Direk başka bir PS3 ile takasladım X360'ı.

XBox 360 benim için para etmez. 300-450 arası.

Hani PS3 için orijinal hep tavsiye ederim. Ama X360 oyunlarını 2.elde bulmak zor. İstanbul'da falan oturmuyorsan zor. Benim 2 tane X360'ım oldu. Ne oyun buldum, ne de kol. Yok. İstanbul'dan almam lazım. Ohooo. Direk başka bir PS3 ile takasladım X360'ı.
Bulursam kırık alıcam gamepad yine internetten bulunuyor ama oyunları hâlâ pahalı. Online oynanacak oyun yok zaten, PS3 yatıyor online oyun çoğu o konsol da :).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı