Çözüldü Xbox 360 Gamepad'ini Forza Horizon 4'te kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaaneren

Centipat
Yer
Meksika
Daha fazla  
Xbox 360 kolumu bilgisayara bağlayarak Forza Horizon 4 oynamak istiyorum. Bunu yapabilir miyim? Nasıl yapabilirim? Kolda titreşme olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Xbox 360 kolumu bilgisayara bağlayarak Forza Horizon 4 oynamak istiyorum. Bunu yapabilir miyim? Nasıl yapabilirim? Kolda titreşme olur mu?

Eğer kablosuzsa bir Wireless adaptör var. Onu alman gerekiyor. Fakat fiyatı eskiden gayet uygundu şu an fiyatı çok yükselmiş.

Örnek olarak;

Şu an AliExpress'te ve belki ikinci el olarak vardır. Kabloluysa bilmiyorum.

Eğer kablosuzsa bir Wireless adaptör var. Onu alman gerekiyor. Fakat fiyatı eskiden gayet uygundu şu an fiyatı çok yükselmiş.

Örnek olarak;

Şu an AliExpress'te ve belki ikinci el olarak vardır. Kabloluysa bilmiyorum.

Çözüm
Xbox 360 kolları otomatik tanıtıyor zaten kendini. Bir ayar yapmanıza gerek yok oyuna girin yeterli. Titreşim kapalı olursa ayarları kontrol edin açılıyordur oradan.

Kablosuzsa alıcı olmadan tanıtamaz. Yeni nesil kollar Windows 10 ile uyumlu fakat eski nesillerde alıcı olması gerekiyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı