Xbox 360 Kırdırılınca Ban Yenir mi?

abc1932

Kilopat
Daha fazla  
Xbox 360 2'ci alısım evde korsan oyunları var...
İlkini bir arkadaşımdan aldım 50 TL'ye. Oynayamadıgım dıye 650 TL satmıştım zamanında...
Dün aldım Xbox 360. Bu sefer baya para verdim :D
1 Senelik live Gold Hesap var. Eğer ki Xbox 360 kırdırısam ban yer miyim? Eskilerin dediği gibi 3 kırmızı yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
3k'nın banlanma ile alakası yoktur, donanımsal bir sorundan dolayı 3 kırmızı ışık yandığında denir.
Hack yöntemine göre Xbox Live kullanamama durumunuz olabilir. Eğer Fw yöntemi ile kırdırırsanız Xbox Live üzerinden online oyun oynayabilirsiniz. Lakin RGH yöntemi ile kırdırırsanız Xbox Live'a bir daha bağlanamazsınız. Banlanma riskine gelince risk var. Peki bu riske değer mi orası tartışılır. Bana kalırsa direk orjinal oyun oynayabilirsin, fiyatları çok ucuzladı. Ben illa da kırdırıp korsan online oynayacağım diyorsan o riski üstlenebilirsin. 1 kez banlandıktan sonra Xbox Live'a veda edeceğinizi unutmayın.

Ben 3 4 yıldır Xbox Live dayım halada oynarım ban yemekten korkma şu saatten sonra ms ban atmaz fw 3.0 kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı