Xbox 360 kontrolcüsü alınır mı?

Oyun oynamak için Xbox 360 kontrolcüsü alınır mı?

Orijinalini bulabilirseniz alınır. Kablosuzunu alacaksanız yanında receiverlı satan görmedim o sebeple kablolu almak daha mantıklı.Ancak kablolu da türkiyede 1-2 tane falan vardı orijinal hatta ben geçen hafta aldım(sadece 2.elde var) .Uzun arayış sonucu zar zor 1 tane orjinal bulmuştum.
Bu sitedeki yönergelere göre orijinal mi değil mi bakabilirsiniz.Özellikle bu görselde bıraktığım kısmın olmasına dikkat edin.Çakmalarda orası tek boğum oluyor.

Dosya Ekleri

• B68ADCF7-DD8E-4923-BDF6-DE87F4F6F480.jpeg
    B68ADCF7-DD8E-4923-BDF6-DE87F4F6F480.jpeg
    169,4 KB · Görüntüleme: 31
Orijinal zaten sıfır olarak yok gibi. Kablosuz olanlar ise denildiği gibi alıcısı olmadan bağlanmaz. Eskiden yanında alıcısı ile satılan vardı. Rampage olarak da satilanlar var.

Orijinalini bulabilirseniz alınır. Kablosuzunu alacaksanız yanında receiverlı satan görmedim o sebeple kablolu almak daha mantıklı. Ancak kablolu da Türkiye'de 1-2 tane falan vardı orijinal hatta ben geçen hafta aldım(sadece 2.elde var).uzun arayış sonucu zar zor 1 tane orijinal bulmuştum.
Bu sitedeki yönergelere göre orijinal mi değil mi bakabilirsiniz? Özellikle bu görselde bıraktığım kısmın olmasına dikkat edin. Çakmalarda orası tek boğum oluyor.

Hocam sizce Sahibinden'de alınır mı?

Kablolu 360 kolları orijinal olarak zaten sınırlı sayıda var. Kablosuz konsoldan falan çıkma olabilir fakat alıcı cihaz da maalesef ucuz değil. Orijinal olan kablolu Xbox kolunda linkteki gibi bir bağlantı kablosu olur.

@gmaschine resimdeki orijinal hocam. Bulabilirseniz alın. Benim bir arkadaşta var. 9 yıldır sapasağlam.

Kablolu 360 kolları orijinal olarak zaten sınırlı sayıda var. Kablosuz konsoldan falan çıkma olabilir fakat alıcı cihaz da maalesef ucuz değil. Orijinal olan kablolu Xbox kolunda linkteki gibi bir bağlantı kablosu olur.

@gmaschine resimdeki orijinal hocam. Bulabilirseniz alın. Benim bir arkadaşta var. 9 yıldır sapasağlam.

Bağlantı kablosuna ek olarak, arkasında Microsoft ve XBOX360 yazan açıya göre renk değiştiren hologram+beyaz seri numarası yazan stickerın köşeleri yuvarlak değil daha düz olması şu an aklıma gelen ipuçları. Daha fazlası da yukarıda attığım linkte var. Ama ben daha ek bağlantı kısmı olupta çakma olan pek görmedim o sebeple en garantisi o. Yukarıda kendiminkinden fotoğrafı da atmıştım takılı hali öyle oluyor.
@Yener K. evet hocam geçen hafta satın aldım taş gibi cihaz. Hata şöyle söyleyeyim arkasındaki seri no kısmı direkt orijinallerin son üretimiyle uyuşuyor(2012 veya 15 model olması lazım).hologramı da gerçek hologram. Drifttir vs hiçbir sorunu yok titreşimi de çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantı kablosuna ek olarak, arkasında Microsoft ve XBOX360 yazan açıya göre renk değiştiren hologram+beyaz seri numarası yazan stickerın köşeleri yuvarlak değil daha düz olması şu an aklıma gelen ipuçları. Daha fazlası da yukarıda attığım linkte var.

Bağlantı kablosuna ek olarak, arkasında Microsoft ve XBOX360 yazan açıya göre renk değiştiren hologram+beyaz seri numarası yazan stickerın köşeleri yuvarlak değil daha düz olması şu an aklıma gelen ipuçları. Daha fazlası da yukarıda attığım linkte var.
Beyaz olanları da var. Dediğim arkadaşta beyaz var. Bir ara ilan görmüştüm. Gerçekten de almadığıma pişmanım.

Bir de bendeki Horipad Pro Xbox One kolunda da aynı kablodan var. Denedik ve uyumlu.

Geri
Yukarı