Xbox 360, PC ile takas edilir mi?

walksha

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Sahibinden'de Xbox 360 ilanim vardı bir takas teklifi geldi. Sizce değer mi?

İşlemci: AMD FX-8350 4GHz 8 Çekirdek.
Ekran Kartı: Radeon HD 5850 1GB.
Anakart: Gigabyte 970A-DS3
Bellek: 8 GB 1800MHz RAM.
Soğutma: Cooler Master Hyper 212 EVO kule tipi işlemci soğutucu.
Kasa: Siyah mid Tower.
Power HDD eksik.

Merhaba arkadaşlar, Sahibinden'de Xbox 360 ilanim vardı bir takas teklifi geldi. Sizce değer mi?

İşlemci: AMD FX-8350 4GHz 8 Çekirdek.
Ekran Kartı: Radeon HD 5850 1GB.
Anakart: Gigabyte 970A-DS3
Bellek: 8 GB 1800MHz RAM.
Soğutma: Cooler Master Hyper 212 EVO kule tipi işlemci soğutucu.
Kasa: Siyah mid Tower.
Power HDD eksik.
Bu sistemle hiç birşey yapamazsınız haberiniz olsun.

Ben olsam takas etmezdim açıkcası.

Bu sistemle hiç birşey yapamazsınız haberiniz olsun.

Ben olsam takas etmezdim açıkcası.
H61 Asus Anakart
İ3 2120 3.30ghz işlemci
8GB (4+4) ddr3 ram
120gb ssd
230gb hdd
19 inch monitör(ortasında çizgi var)
Klavye ve mause dahil
İyi bir ekran kartı ile bütün oyunları kaldırır eskiden normal bir ekran kartı ile gta v ,pubg, valorant oynatıyodu fiyatı gayet iyi tuttum aciliyeten satılık kasaın yan kapağı yok bide bu açıklama ile bir bilgisayar var sizce bunla mı yapayım

İşlemci çok iyiymiş denildiğine göre peki ne yapayım Xbox satılmıyor bilgisayara ihtiyacım var

İşlemci çok iyiymiş denildiğine göre peki ne yapayım Xbox satılmıyor bilgisayara ihtiyacım var

Dediği işlemci 700 TL.

H61 ASUS Anakart
i3 2120 3.30GHz işlemci
8 GB (4+4) DDR3 RAM
120GB SSD
230GB HDD
Klavye ve mouse dahil
İyi bir ekran kartı ile bütün oyunları kaldırır eskiden normal bir ekran kartı ile GTA V, PUBG, Valorant oynatıyordu fiyatı gayet iyi tuttum aciliyeten satılık kasaın yan kapağı yok bir de bu açıklama ile bir bilgisayar var sizce bununla mı yapayım

Ekran kartı nedir?

H61 ASUS Anakart
i3 2120 3.30GHz işlemci
8 GB (4+4) DDR3 RAM
120GB SSD
230GB HDD
Klavye ve mouse dahil
İyi bir ekran kartı ile bütün oyunları kaldırır eskiden normal bir ekran kartı ile GTA V, PUBG, Valorant oynatıyordu fiyatı gayet iyi tuttum aciliyeten satılık kasaın yan kapağı yok bir de bu açıklama ile bir bilgisayar var sizce bununla mı yapayım

Hayır AMD FX sistemle yapın hocam. O sistemle hiçbir şey yapılmaz diyen arkadaş PC'den çok anlamıyor sanırım. Ama kesinlikle 8350 güçlü bir işlemcidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı