Xbox 360 Wireless kolu PC'ye bağlama

• Konuyu başlatan Neku
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 17B

Neku

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF B550M-E WIFI
Ryzen 5 5600
Sapphire RX 6600
2x8 DDR4 3600mhz Corsair RGB RS
Kioxia Exceria 1TB M.2 SSD
Merhabalar bende Xbox 360 Slim var ve kolu kablosuz pille çalışan türde.
Bunu PC'ye bağlamak istiyorum bir şeyler almam gerek mi gerekse en ucuzunu nereden alabilirim?

Aparatı Hepsiburada üzerinden aldım geldi ve çalışmıyordu iadesini yaptım başka aparat bulamayınca DualShock V2 almak zorunda kaldım ve şu an onu kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Ben herhalde dünyanın en şanslı kişisiyim aparatı geçen hafta L..go sitesinden buldum çocuk çöpe atacakmış annesinin tavsiyesiyle satışa koymuş 60TL gibi komik bir paraya aldım üstelik lisanslı windows ürünü😊 şimdi 2 kolda bağlanıyor her oyunu otomatik senkronize ediyor

Ben herhalde dünyanın en şanslı kişisiyim aparatı geçen hafta L. GO sitesinden buldum çocuk çöpe atacakmış annesinin tavsiyesiyle satışa koymuş 60TL gibi komik bir paraya aldım üstelik lisanslı Windows ürünü😊 şimdi 2 kolda bağlanıyor her oyunu otomatik senkronize ediyor.

Hocam ürünün adı nedir?

Ben herhalde dünyanın en şanslı kişisiyim aparatı geçen hafta L..go sitesinden buldum çocuk çöpe atacakmış annesinin tavsiyesiyle satışa koymuş 60TL gibi komik bir paraya aldım üstelik lisanslı windows ürünü😊 şimdi 2 kolda bağlanıyor her oyunu otomatik senkronize ediyor
Büyük şans :D

Dosya Ekleri

• 61iCl5w72+L.jpg
    61iCl5w72+L.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 6
Satmaya niyetlenirsen haber et 😅 yoksa kolu satışa koydum yapacak birşey yok bir de orijinal hissiyatı falan çok güzel de işte durum bu

Satmaya niyetlenirsen haber et 😅 yoksa kolu satışa koydum yapacak bir şey yok bir de orijinal hissiyatı falan çok güzel de işte durum bu.

Dostum bu basit aparatı böyle bulunmaz kılanlar utansın, maalesef satamam üründen çok memnunum, ben olsam bu enflasyonda o kolu satmam yarın bir gün eline bu aparat geçer çok üzülürsün, bit pazarı falan görürsen uğra bak derim.

Geri
Yukarı