Xbox 8.nesil gamepad alınır mı?

Windows üzerinde DualSense kullanmak biraz işkence gibi. Sense için bilemem ama shock4 ben lanet ettim. Xbox kontrolcüsü zaten konsolu aldığımdan beri vardı, bir arkadaşım oynamak için getirdi kuramadık bir türlü. Ara program vs lazımmış.
Ara program çok büyük bir dert değil. Kurduktan sonra yok gibi bir şey oluyor.
Bence tek sorun oyunda gösterilen tuşlar Xbox kontrolcüsüne göre. Yani A'ya bas deyince X'ya işte Y'ye bas deyince üçgene basmak gerekiyor. Yerlerini öğrenince sorun olmuyor.
Yine de kolun üstündeki tuşla oyunun eşleşmesi ayrı bir keyif veriyor itiraf etmeliyim.

8.nesili PC'ye bağlamak zor mu? USB aparat almamız gerekiyor diye okumuştum. Direk bluetoothle bağlanıyor mu yoksa USB aparatımı almamız gerekiyor?

Ben 8. Nesil kullanıyorum. 9. Nesil kullanan arkadaşım var ve arada net bir fark yok.

9. Nesil biraz daha mat ve pürüzsüz yüzeye sahip.

Xbox kontrolcüsünü sadece yarış oyunları için kullanıyorum. Diğer bütün oyunlarda DualSense kullanmaktayım. Bakabilirsiniz ona da.

Ara program çok büyük bir dert değil. Kurduktan sonra yok gibi bir şey oluyor.
Bence tek sorun oyunda gösterilen tuşlar Xbox kontrolcüsüne göre. Yani A'ya bas deyince X'ya işte Y'ye bas deyince üçgene basmak gerekiyor. Yerlerini öğrenince sorun olmuyor.
Yine de kolun üstündeki tuşla oyunun eşleşmesi ayrı bir keyif veriyor itiraf etmeliyim.

Ara program ekstra yük demek. Benim gibi performans için işlem merkezini kapatacak kadar deliysen işkence oluyor.

Bilgisayarda kullanılacaksa her türlü Xbox önde.
Windows üzerinde DualSense kullanmak biraz işkence gibi. Sense için bilemem ama shock4 ben lanet ettim. Xbox kontrolcüsü zaten konsolu aldığımdan beri vardı, bir arkadaşım oynamak için getirdi kuramadık bir türlü. Ara program vs lazımmış.

Valla arkadaşlar, 4-5 aydır Dualsense var, PC'de her türlü oyunu sorunsuzca oynuyorum. Şu ana kadar hiçbir uyum problemi yaşamadım.

Valla arkadaşlar, 4-5 aydır Dualsense var, PC'de her türlü oyunu sorunsuzca oynuyorum. Şu ana kadar hiçbir uyum problemi yaşamadım.
Ara program gerekiyor. Benim için kocaman bir eksi.

Yeni konular

Geri
Yukarı