Xbox 9. nesil Controller alınır mı?

Kedicikw

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bu konuya benzer bir konu açmıştım fakat bu akşam iki koldan birini alacağım; DualSense veya Xbox gen9 Controller. Şu an Xbox 1825 TL Amazon'dayken DualSense Trendyol gibi sitelerde 2750 TL. Başta DualSense almak istemiştim fakat arada bu kadar fark olunca kararsız kaldım. Xbox kolu sizce alınır mı? Veya hangisini almak daha mantıklı olur? İkisi de mükemmel kollar fakat çok arada kaldım. Laptop için olacağını da belirteyim.

Arkadaşlar selam. Bu konuya benzer bir konu açmıştım fakat bu akşam iki koldan birini alacağım; DualSense veya Xbox gen9 Controller. Şu an Xbox 1825 TL Amazon'dayken DualSense Trendyol gibi sitelerde 2750 TL. Başta DualSense almak istemiştim fakat arada bu kadar fark olunca kararsız kaldım. Xbox kolu sizce alınır mı? Veya hangisini almak daha mantıklı olur? İkisi de mükemmel kollar fakat çok arada kaldım. Laptop için olacağını da belirteyim.
Eğer Windows işletim sistemi ise Xbox kolunu almanız için serçe parmağımı feda edebilirim.

Xbox 9. nesil.

Alınmaz, 1 yıl ekstra garanti için yurt dışı ürün yerine yerel ürüne 500 TL fazla vermeye değer.
2 yıl garanti veriyorlar bu ürüne bi uygulamaya kayıt ettirince. Ayrıca Amazon'da 2 yıl destek ve iade garantisi veriyor. Garantiye çok nadir ihtiyaç duyacak ürünler ayrıca bunlar.

Alınmaz, 1 yıl ekstra garanti için yurt dışı ürün yerine yerel ürüne 500 TL fazla vermeye değer.
1 yıl ekstra garanti için 500 lira verilmez ayrıca.

Teşekkür ederim herkese. Xbox konsolunu almaya karar verdim. Yurtdışıyla uğraşmak pek istemiyorum şu an ama teşekkürler fikir için.

Yeni konular

Geri
Yukarı