Xbox 9. nesil Controller ile ETS 2 oynamak

Slmbneymen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İ7 11800H
RTX 3060 6GB
16GB RAM
512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Xbox 9. nesil Controller alıp ETS 2 oynamayı düşünüyorum sizce eğlenceli olur mu ve 2200 TL'ye Teknosa'dan almaya değer mi Hepsiburada ve Trendyol üzerindeki satıcılar güven vermedi Teknosa'dan almak istiyorum 2200 TL'ye değer mi? Bu de Windows 8.1'e bağlanır mı bu kontrolcü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda kullanabileceğin en iyi kontrolcü. Oyunların çoğu otomatik tanıyor, hiçbir ayar yapmana gerek kalmıyor. Masaüstü kullanıyorsan bir de Bluetooth adaptörüne ihtiyacın var. UB400 ve UB500 işini görür.

Xbox 9. nesil Controller alıp ETS 2 oynamayı düşünüyorum sizce eğlenceli olur mu ve 2200 TL'ye Teknosa'dan almaya değer mi Hepsiburada ve Trendyol üzerindeki satıcılar güven vermedi Teknosa'dan almak istiyorum 2200 TL'ye değer mi? Bu de Windows 8.1'e bağlanır mı bu kontrolcü?

Trendyol'dakiler çakmadır vatan MediaMarkt gibi yerlerden alabilirsiniz PC üzerinde iyi bir kontrolcüdür ama DualSense'de düşünülebilir bir araştır derim her oyunda otomatik tanımaz ama Xbox kontrolcüsünden kat kat iyidir.

Bilgisayarda kullanabileceğin en iyi kontrolcü. Oyunların çoğu otomatik tanıyor, hiçbir ayar yapmana gerek kalmıyor. Masaüstü kullanıyorsan bir de Bluetooth adaptörüne ihtiyacın var. UB400 ve UB500 işini görür.
Pil ile uğraşacağına 2 metrelik usb c kabloları var hem kol hafif olur hemde pil tak çıkar yapmaz bence

Xbox için özel bir şarj cihazı var 900 TL'ye.

Pil ile uğraşacağına 2 metrelik USB C kabloları var hem kol hafif olur hem de pil tak çıkar yapmaz bence.

Sınırsız şarj edebiliyoruz diye biliyorum Microsoft'un kendi ürünü Amazon da 900 TL civarıydı. Pil alırsam Duracell şarj edilebilir piller varmış 150 TL ondan alırım 2 lisi 1 yıl gidiyormuş.

Windows 8.1'e bağlanır mı bir de.

Xbox için özel bir şarj cihazı var 900 TL'ye.

Sınırsız şarj edebiliyoruz diye biliyorum Microsoft'un kendi ürünü Amazon da 900 TL civarıydı. Pil alırsam Duracell şarj edilebilir piller varmış 150 TL ondan alırım 2 lisi 1 yıl gidiyormuş.

Windows 8.1'e bağlanır mı bir de.
Pilsiz çalışıyor pc de ben kullanıyorum gerek yok öyle piller almaya xbox konsol yoksa bence win 8.1 de de çalışır diye düşünüyorum

Hocam onu takarsak oyun süresi boyunca sınırsız oynayabiliyor muyuz? Örnek link atar mısınız
Amazon.com.tr direk bağla pc ye hiç bir şeye gerek yok pil vs

Hocam onu takarsak oyun süresi boyunca sınırsız oynayabiliyor muyuz? Örnek link atar mısınız?

Pilsiz çalışıyor PC de ben kullanıyorum gerek yok öyle piller almaya Xbox konsol yoksa bence Win 8.1 de de çalışır diye düşünüyorum.

Amazon.com.tr direk bağla PC'ye hiçbir şeye gerek yok pil vs.

Amazon.com.tr dediğim ürün bu.

Pilsiz çalışıyor PC de ben kullanıyorum gerek yok öyle piller almaya Xbox konsol yoksa bence Win 8.1 de de çalışır diye düşünüyorum.

Amazon.com.tr direk bağla PC'ye hiçbir şeye gerek yok pil vs.

Hocam klavyeden ne farkı var o zaman ben kablosuz oynamak için alıyorum sandalyeye yaslanıp oynamak için alıyorum. Boyum çok uzun diye yaşıma göre biraz sandalyeyi aşağı çekip oynayacağım ( 14 yas 1.82 boy )

Amazon.com.tr dediğim ürün bu.

Hocam klavyeden ne farkı var o zaman ben kablosuz oynamak için alıyorum sandalyeye yaslanıp oynamak için alıyorum. Boyum çok uzun diye yaşıma göre biraz sandalyeyi aşağı çekip oynayacağım ( 14 yas 1.82 boy )
O zaman xbox pilinden al diğer piller sürekli biter 2 güne kullanıma bağlı 1 kerelik almış olursun hem

O zaman Xbox pilinden al diğer piller sürekli biter 2 güne kullanıma bağlı 1 kerelik almış olursun hem.

Peki bir sorum daha olacak normal şarj kablosu ile sizin attığınız kablo arasında ne farkı var Xiaomi orijinal şarj kablosu olur mu yani aynı işlevi görür mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı