Elektronik Xbox 9. Nesil Gamepad 1.375₺

Bu fiyata bulması imkansız, hayırlı olsun.

Arada sırada deeppink modeli bu fiyata satılıyor. Ben 3 ay önce almıştım. Arada 1-2 defa daha bu fiyata düştü. Şimdi tekrar düşmüş. Bence kaçmaz bu fiyata, yani ara ara fiyatı böyle olsa da bunun sonsuza kadar böyle gideceğini kimse garanti edemez. Gayet güzel kontrolcü, bence de kaçırmayın. :))

Bir farkı yok aynılar sadece üretim yılı farkı var
Onun da olduğunu sanmıyorum. Sadece bu renk daha sonra tanıtıldı. Donanım olarak fark olduğunu sanmam. 600'e bir kontrolcü bakıyordum bütçe 1.4K'ya kadar çıktı. Bir kontrolcüye bu kadar verilir mi diye düşünmüyor da değilim.

Sizin düşünceleriniz nedir?

Onun da olduğunu sanmıyorum. Sadece bu renk daha sonra tanıtıldı. Donanım olarak fark olduğunu sanmam. 600'e bir kontrolcü bakıyordum bütçe 1.4K'ya kadar çıktı. Bir kontrolcüye bu kadar verilir mi diye düşünmüyor da değilim.

Benim artık para değer algım kalmadı, özellikle böyle bir ekonomideyken de heves ettiğim birşey varsa taksitlide alınabiliyorsa zam gelmeden kendimi zorlamadan alıyorum direkt

Siyah olanı sipariş verdim az önce Amazon'dan ve ayrıca bu cihazlar uzun ömürlü aletler olduğu için fazla düşünmedim ki orijinal Dualshock 3 kolunu 10 senedir kullanan biriyim geçen gün joystick silikonları anca aşındı 10 senenin ardından

D-pad ile oynuyorum. PS5 DualSense mi bu mu arkadaşlar?

D-pad ile oynuyorum. PS5 DualSense mi bu mu arkadaşlar?

DualSense'i ben de düşünüyordum fakat adaptive trigger özelliği kablosuz kullanılmıyormuş araştırdığım kadarıyla. Bir videoda 3. parti yazılımlarla Steam dışı bazı oyunlarda kablosuz olarak aktif oluyor onun dışında olmuyor diyordu. Xbox'un gördüğüm kadarıyla güzel yanı şarj bitti, azaldı derdi yok, şarj edilebilir pilleri alıp devam etme olayı hoş ve tutuş olarak daha konforlu olduğu söyleniyor. Üstelik herhangi 3. parti bir yazılıma vs. ihtiyaç duymadan tüm PC oyunlarında sorunsuz çalışıyor. Bir de DualSense'in şarjının çok dayanmadığı söyleniyordu. Ben de DS4'ten geçiş yapmayı düşünüyorum, uzun oynayış sürelerinde yoruyor artık. Henüz karar veremedim fakat PC için alırsam Xbox kontrolcüsü alırım gibi gözüküyor.

Benim artık para değer algım kalmadı, özellikle böyle bir ekonomideyken de heves ettiğim birşey varsa taksitlide alınabiliyorsa zam gelmeden kendimi zorlamadan alıyorum direkt

Siyah olanı sipariş verdim az önce Amazon'dan ve ayrıca bu cihazlar uzun ömürlü aletler olduğu için fazla düşünmedim ki orijinal Dualshock 3 kolunu 10 senedir kullanan biriyim geçen gün joystick silikonları anca aşındı 10 senenin ardından
Ömürlüktür dedim aldım siyahından.

Bende öyle düşünüyordum hocam ama paranın değeri o kadar değişti ki bende hala o algı oturmadı ama bekledikçe daha da artıyor artık bende takmamaya başladım elden başka birşey gelmiyor :(

Yeni konular

Geri
Yukarı