Xbox 9. nesil gamepad ne kadar eder?

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
Ağustos ayında almıştım. Çok fazla oynamadım sadece F1 ve GTA 5 için oynuyorum aldığımda verilen piller bile hala içinde duruyor. Kablolu bir şekilde oynadığımdan dolayı satıp DualSense almak istiyorum. Sizce kaç paraya satılır veya satılır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20240116_185228.jpg
    IMG_20240116_185228.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20240116_185235.jpg
    IMG_20240116_185235.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
DualSense alırsan Steam dışındaki oyunlarda sıkıntı çekersin. Bunu göze alıyorsan DualSense al.

DualSense alma çoğu oyunda çalışmıyor ve titreşim falan vermiyor. Bilgisayar için en iyisi Xbox gamepad.

Uğraşıp gerekli ayarları yapabilirse hemen her oyunda kullanır. 2. cümleye katılıyorum Xbox kontrolcüsü zahmetsiz, her oyunla uyumlu, tak çalıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ayberkmv1 Sıfırları 2400 ₺ civarında satılıyor. 2000 ₺ veya daha altında bir fiyata koyup satabilirsiniz.

DualSense alma çoğu oyunda çalışmıyor ve titreşim falan vermiyor. Bilgisayar için en iyisi Xbox gamepad.

Dualsense kullanıyorum, EA appten alınan fifayla kablosuz programsız çalışıyor. Programsız çalışmadığı oyunlarda DSX programıyla kol Xbox gamepad olarak tanıtılıyor ve sorunsuz çalışıyor.

DSX'in aynı zamanda kablosuz olarak bütün özelliklerin kullanılması için DSX beta programı var, direkt Dualsense olarak tanıtılıyor. Kablolu zaten her şeyi kullanabiliyorsun.

Kolu tanımayan oyunlarda yapılması tek gereken programı indirmek, bu kadar basit hiç bir ayar gerekmiyor veya uğraşılacak bir durumu yok.

Seneye PS5 alacağım GTA 6 için çok fazla oyun oynayan birisi değilim bu gamepadi alma nedenimde F1 oynamak içindi ama son zamanlarda GTA'yı da gamepadle oynamaya başladım o yüzden satmayı düşünüyorum sahibindende baktığımda 2 ile 2.5 arasına koyulmuş ilanlar ben 2.7k ya almıştım 2K ya koymayı planlıyorum.

Seneye PS5 alacağım GTA 6 için çok fazla oyun oynayan birisi değilim bu gamepadi alma nedenimde F1 oynamak içindi ama son zamanlarda GTA'yı da gamepadle oynamaya başladım o yüzden satmayı düşünüyorum sahibindende baktığımda 2 ile 2.5 arasına koyulmuş ilanlar ben 2.7k ya almıştım 2K ya koymayı planlıyorum.

Anladım hocam o zaman sizin için en doğrusu DualSense almak olacak.

DualSense biraz hayal gibi duruyor güvenilir bir site bulamadım 2.6k ya da var 4K ya da var iki taraf içinde güvenilir deniyor ama 2K fiyat farkı var 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı