Xbox 9.nesil gamepad PC'ye bağlanmıyor

Telefonla veya başka bir aygıt ile Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor musunuz peki? Sisteminizde Bluetooth anakart üzerinden mi yoksa USB ile mi?

Bunu satın aldım Amazon.com.tr gamepad için.

Telefonla veya başka bir aygıt ile Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor musunuz peki? Sisteminizde Bluetooth anakart üzerinden mi yoksa USB ile mi?

Evet telefonun Bluetooth'dan bağlandım şimdi.

Bu cihazları önce pc den kablo ile güncelleyin diyenler var. Acaba ondan olabilir mi? Bir de bu donanım nasıl güncellenir onu da merak ediyorum. Bir programı falan var mı bu joystik için acaba?

- Xbox kumandasını açın X logosu ile
- Sonra bluetooth aygıtlarına gelin
- Kumandanın arkasındaki bağlantı tuşuna basılı tutun (X logosu yanıp sönmeye başlayana kadar)

Bluetooth aygıtlarında görünmesi gerekiyor. Sonra tıklayıp bağlantıyı yapması lazım hocam.

Xbox One S kumandamı ben bu şekilde bağlıyorum bilgisayara.

Bende de bu var sorunsuz bağlanabiliyorum. Çok garip.

Telefonu bağladım. PC'de görmüyor Bluetooth'u.

- Xbox kumandasını açın X logosu ile.
- Sonra Bluetooth aygıtlarına gelin.
- Kumandanın arkasındaki bağlantı tuşuna basılı tutun (X logosu yanıp sönmeye başlayana kadar)

Bluetooth aygıtlarında görünmesi gerekiyor. Sonra tıklayıp bağlantıyı yapması lazım hocam.

Xbox One S kumandamı ben bu şekilde bağlıyorum bilgisayara.

Tekrar deniyorum.

Gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    68,1 KB · Görüntüleme: 31
Bu cihazları önce pc den kablo ile güncelleyin diyenler var. Acaba ondan olabilir mi? Bir de bu donanım nasıl güncellenir onu da merak ediyorum. Bir programı falan var mı bu joystik için acaba?

Xbox donatıları diye bir program var. Kabloyla bağlıyken onun üzerinden güncelleme varsa yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı