Xbox 9.nesil gamepad vs ASUS ROG Raikiri

Konuyu açan arkdaşın bütçe sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum ve 9. nesil gibi her platformda uyumlu kol bulmak zor açıkçası.

Son kez bir şey soracaktım PS4 kolunda çok gecikme oluyordu Xbox'a geçince azalır mı Bluetooth adaptörünü de değiştireceğim artıdan da.

Bunu soruyorum çünkü Sekiro ve FIFA gibi zamanlama gerektiren oyunlar oynuyorum çok sinir bozucu olabiliyor.

Hocam siz dediğim Gamepad'i alın pişman olmazsınız.

Maalesef yurt dışından bir daha bir şey alamam sonuncu alışverişimde çok iyi şeyler yaşamadım ailemde TR'den almamı istiyor.

Son kez bir şey soracaktım PS4 kolunda çok gecikme oluyordu Xbox'a geçince azalır mı Bluetooth adaptörünü de değiştireceğim artıdan da.

Bunu soruyorum çünkü Sekiro ve FIFA gibi zamanlama gerektiren oyunlar oynuyorum çok sinir bozucu olabiliyor.

Gecikme olarak ben bir problem yaşamıyorum Xbox 9. nesilde. Kasanın arka kısmına takınca bayağı fark anlaşılıyor mümkünse ön kısma takın. Ek olarak Elite Series'e bakabilirisin.

Bluetooth güvenilmez hocam her zaman gecikme veya bağlantı kopması olabilir. Bende alırken 9. nesil herkes aman gecikme olmaz falan diyordu ama bende deli gibi gecikme sorunu yaşadım en son gidip 2.4 GHz alıcısını almak zorunda kaldım.

Hocam attığınız gamepad bazı özellikleriyle öne çıkabiliyor olabilir, fakat ne zamandan beri 9.nesil xbox gamepad gömülecek hale geldi ? Katbekat kelimesi de uygun değil, iki gamepad arasındaki karşılaştırmaya. 9.nesil yeterli cümlesinde de bir yanlışlık yok. Fiyatı daha uygun olursa ve daha güncel olması bakımından bende 8bitdo derim, fakat kıyaslama dozunu kaçırmayalım. Zaten 9.nesil den az da olsa daha pahalıya geliyor şuan.
9. Nesil yeterli cümlesinde bir yanlışlık var. Daha ucuz ve daha iyi bir kol varken neden daha alt bir modeli daha pahalıya alayım? Evet aynı fiyatta olabilir lakin 8bitdo'ya dongle ve charging dock dahilken 9. Nesilde ne dongle nede charging dock dahil.
Katbekat kelimesi yanlış kullanmışım, evet. Lakin 8bitdo 9.nesilden daha mı iyi? Evet.
Ayrıca ben ne zaman 9. Nesili gömdüm? 8bitdo daha iyi dedim bu gömmek değil. O zaman şöyle diyeyim; Porsche, Maserati'den üstün bir marka dersem Maseratiyi gömmüşmü oluyorum?

Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum ve ne WWE de ne FIFA da bir gecikme yaşamadım hocam rahat olabilirsin.

Gecikme var diyebilirsiniz ama benim başıma fark edilecek bir şekilde gelmedi.

Geri
Yukarı