Xbox 9.nesil kontrolcüye batarya önerisi

Dostum ben de o kontrolcüyü satın almıştım ve yarın elime ulaşacak. Yani şarj kiti olmadan cihazı kullanmayı tecrübe etmedim henüz ama benim şarj kitini tercih etmeyişimin nedeni tamamen fiyatı.

Yani biraz pil ile kullanım olsun (şarj ederek kullanmak) biraz da kablo ile kullanım olsun bana idare edilebilir geldi. Satın alırdım almasına ama şarj kiti kontrolcünün yarı fiyatında. O paraya daha elzem denilebilecek şeyler bulursun sen de illaki.

Yine de sen bilirsin.

Xbox 9.nesil kol için şarj kiti almamı önerir misiniz? Önerirseniz neden almalıyım, önermezseniz neden? Eğer kullanıp sorun yaşayan varsa sorunları da yazarsa sevinirim.

Kanka buna bu kadar para vereceğine 1900TL'ye 2. bir konsol al. Birinin pili bitince diğerini kullanırsın.

Kanka buna bu kadar para vereceğine 1900TL'ye 2. bir konsol al. Birinin pili bitince diğerini kullanırsın.

Hem de bir arkadaşın falan eve gelirse 2 konsol oyun oynarsınız.

Hem de bir arkadaşın falan eve gelirse 2 konsol oyun oynarsınız.
2. kolum var. Sadece sürekli pil değiştirmekle uğraşmak istemiyorum eğer bundan iyi ve gerçekten uzun süre giden piller varsa çok önemsemeden onu alacağım fakat çok seçenek göremedim. Ayrıca maalesef 1900 fiyatlarına orijinal bulmak artık imkansız

Type c kablosuyla rahatça kullanabilirsiniz, ama illa kablosuz kullanmak istiyorsanız attığınız gereksiz pahalı onun yerine GP E411 Usb Şarj Cihazı + Recyko 2700 Serisi AA 4'lü Kalem Pil Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Ben de bunu gördüm fakat uzun kullanımda yavaş şarj olması konusundan sorun çıkar mı diye düşünmedim değil. Ayrıca şarj döngülerinin az olmasından da çekiniyorum.

Son düzenleme:
Ben Duracell şarj kiti + 2 adet 2500'lük şarj edilebilir pil aldım. Titreşim açıkken +40 saat gidiyor. Pil bitince şarj edilmiş pili takıp yoluma devam ediyorum. Kit ile kablosu, doldurması vs. aşırı rahatsız olursunuz ve konforsuz hissedersiniz.

Ben Duracell şarj kiti + 2 adet 2500'lük şarj edilebilir pil aldım. Titreşim açıkken +40 saat gidiyor. Pil bitince şarj edilmiş pili takıp yoluma devam ediyorum. Kit ile kablosu, doldurması vs. aşırı rahatsız olursunuz ve konforsuz hissedersiniz.
Titreşim açıkken +40 saat götürmesi baya iyi duruyor açıkçası iyi ki yazdın bundan sonra ona dönebilirim. Şarj süresi nasıl yazdığı gibi 4 saatte şarj ediyor mu? İki kolum olduğu için şarj kitinin yanına 4 5 çift alsam ne kadar götürür tahmini? Bir de 100 şarj döngüsü olması sence sorun çıkarır mı? Eğer net öneririm diyorsanız direkt olarak pilleri almayı planlıyorum.

2. kolum var. Sadece sürekli pil değiştirmekle uğraşmak istemiyorum eğer bundan iyi ve gerçekten uzun süre giden piller varsa çok önemsemeden onu alacağım fakat çok seçenek göremedim. Ayrıca maalesef 1900 fiyatlarına orijinal bulmak artık imkansız

Ben de bunu gördüm fakat uzun kullanımda yavaş şarj olması konusundan sorun çıkar mı diye düşünmedim değil. Ayrıca şarj döngülerinin az olmasından da çekiniyorum.

Geçen 2 tane forum açıldı 1900 liraya orijinal sıfır.

Kendim Xbox controllerim için bu şarj kitini kullanıyorum. Gayet memnunum bir eksisini görmedim. Eksi olarak görebileceğim bir şeyi varsa fiyatı biraz tuzlu. Size sağlayacağı artısı sürekli arkada ki kapağı tak çıkar yapmamanız olacaktır. Eğer aradığınız rahatlık ve uğraşmamak ise evet öneririm.

Son düzenleme:
Titreşim açıkken +40 saat götürmesi baya iyi duruyor açıkçası iyi ki yazdın bundan sonra ona dönebilirim. Şarj süresi nasıl yazdığı gibi 4 saatte şarj ediyor mu? İki kolum olduğu için şarj kitinin yanına 4 5 çift alsam ne kadar götürür tahmini? Bir de 100 şarj döngüsü olması sence sorun çıkarır mı? Eğer net öneririm diyorsanız direkt olarak pilleri almayı planlıyorum.

Geçen Haziran'da aldım. Hala sorunsuz kullanıyorum. Ortalama 400 kere şarj edilebilir diye hatırlıyorum. Kitin içinde 1300'lük pil geliyor. O 4 saatte doluyor. 2500'lük pilleri 8 saate yakın şarj ediyorum. Yani iki kolu da yoğun olarak kullanıyorsanız 4 çift 2500'lük yeterli olur. Oyun deneyiminiz hiç etkilenmeden rahat edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı