Xbox 9. Nesil vs DualSense (PC için)

MertTurgut

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın gidip alıcam kararsız kaldım baya bir araştırma yaptım herkes uyumluluk için Xbox tercih et demiş ama yeni yapılan yorumlarda DSX ile DualSense'in o problem çözüldü diyenler de var Adaptive Triggers ve Haptic Feedback çok cezbetti nedir şu anda son durum hangisini ne sebepten dolayı tercih etmeliyim?

Hocam DSX vs ile uğraşmak yerine direkt eski oyunlarda vs sıkıntı yaşamamak içinde xbox kolu öneriyorum.

Valla dualsens var bende, ben olsam xbox kolu alırdım. Uyumluluk önemli. Adaptif triger çalışmıyor zaten ds de.

Ben DualSense aldım ve ziyadesiyle memnunum. Adaptif Trigger ve Haptic Feedback kablolu kullanımda veya sanırım Steam'de doğrudan çalışıyor destekleyen oyunlarda. Kablolu olarak korsan oyunda hoparlör ve Haptic Feedback Adaptif Trigger çalışıyor. Çok iyi olay. Xbox kolunda D-Pad'den feragat ediyorsun. Asla kullanışlı değil. DSX değil DS Windows kullanıyorum. Daha sağlam bir yazılım. Uyum konusunda hiç sorun yaşamadım. Tak çalıştıra dönüyor zaten alet.

Ben DualSense aldım ve ziyadesiyle memnunum. Adaptif Trigger ve Haptic Feedback kablolu kullanımda veya sanırım Steam'de doğrudan çalışıyor destekleyen oyunlarda. Kablolu olarak korsan oyunda hoparlör ve Haptic Feedback Adaptif Trigger çalışıyor. Çok iyi olay. Xbox kolunda D-Pad'den feragat ediyorsun. Asla kullanışlı değil. DSX değil DS Windows kullanıyorum. Daha sağlam bir yazılım. Uyum konusunda hiç sorun yaşamadım. Tak çalıştıra dönüyor zaten alet.
Kanka destekleyen oyun yok ki işte..

Adaptive Trigger'ı ve Haptic Feedback'i Xbox GamePass oyunlarında kullanabiliyor muyum? Bir de oynadığım oyunlar fifa forza5 diablo4 brotato falan. Gönlüm Dualsense'ten yana napmalıyım?

Geri
Yukarı