Xbox 9.nesil vs PS5 gamepad

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 5B
Siz sanırım DualSense almak istiyorsunuz.

Yani uyumlu bir şekilde kullanabilirsem tabii ki de DualSense isterim. Fiyat olarak daha uygun olacak çünkü.

Xbox 9.Nesil (Microsoft garantili) 700 TL + Duracell CEF 14 şarj Aleti 120TL + 2'li pil 43 TL + Alıcı 50 TL =913 TL
PS DualSense (Sony garantili) 780 TL + Alıcı 50 TL = 830 TL
Siz sanırım dualsense almak istiyorsunuz.
Tabi 40 TL'ye de Type-C bir kablo.
Yani uyumlu bir şekilde kullanabilirsem tabii ki de DualSense isterim. Fiyat olarak daha uygun olacak çünkü.

Xbox 9.Nesil (Microsoft garantili) 700 TL + Duracell CEF 14 şarj Aleti 120TL + 2'li pil 43 TL + Alıcı 50 TL =913 TL

Daha uygun da olabilir.

Daha uygun da olabilir.
PS kolu içinde 40 tlye type c lazım.

Onu yazdım. Evde bile olabilir. Bakmam lazım. En kötü IPad'in şarj kablosunu kullanırım.

Yani yaptığım hesaplama da DualSense Steam ile uyumluysa hangisi mantıklı sizce?

Eğer DualSense programsız çalışıyorsa alabilirsiniz ama ben olsam yine Xbox alırdım.

@FalconPaw Ben Xbox alacağım sanırım. İleride pil işini çözerim herhalde. Benim için uyumluluk daha önemli şimdilik. Forza 4, Forza 5 ve Game Pass'teki çoğu oyun. Xbox'a da umarım alışırım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı