Xbox ağında yüksek gecikme

IDWI OxyGeN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bu konuyu her yerde araştırdım, bir şekilde bulamadım bu sorunla ilgili bir sürü konu başlığı açılmış fakat hiçbirinde çözülememiş. İnternetim iyi, bir problem yok. Hatta kablolu kullanıyorum. Hiçbir oyunda pingim yükselmiyor fakat ne zaman Xbox Game Pass oyunlarına girsem pingim çıkıyor. Xbox ağlarından durumuma da baktım fakat gecikme sürem bir türlü 200 ms'in altına düşmüyor. Yardımcı olur musunuz? Son çarem format atmak olacak.

Ekran Alıntısı.PNG

IP girmeyi denedin mi peki? şu NAT türünde ayarlama yapılıyordu hatırladığım kadarıyla. XBOX'u sattığım için hatırlayamıyorum ama baya uğraşmıştım bağlantı ayarlarıyla vs. Elle bir sürü şey girip denemiştim.

IP girmeyi denedin mi peki? Şu NAT türünde ayarlama yapılıyordu hatırladığım kadarıyla. Xbox'u sattığım için hatırlayamıyorum ama bayağı uğraşmıştım bağlantı ayarlarıyla vs. elle bir sürü şey girip denemiştim.

Hiç denemedim hocam daha doğrusu öyle bir şeyler duydum fakat nasıl yapacağımı bulamadım.

Attığın görselde bir süre beklediğin zaman NAT Türünde bir değişiklik oluyor mu yoksa Açık olarak stabil kalıyor mu? Bir de kablonet kullanıyorsan ara sıra PC'de bile bana ping yapıyor. Full hız almama rağmen, alakasız bir şekilde Fortnite'da ping alıyorum bazen. İnternet sağlayıcısında da problem olabilir..

Yeni konular

Geri
Yukarı