Xbox alınır mı?

Resul Çukur

Centipat
Arkadaşlar ben Forza Horizon 4, Need for Speed Payback ve GTA 5 oynamayı düşünüyorum. Xbox alsam olur mu bu 3 oyun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox almanı öneririm. Çok ısınma yapmaz, oyunlarda kasma olmaz ama çok gürültülü çalışır. Kontrolcüye alışık isen al derim. Ama bütcen sadece 2500 - 3500 ise alma. Oyunlar pahalı. Xbox One X aldın diyelim. 2000 TL. En fazla 7-8 veya 9 oyun alırsın

Xbox almanı öneririm. Çok ısınma yapmaz, oyunlarda kasma olmaz ama çok gürültülü çalışır. Kontrolcüye alışık isen al derim. Ama bütcen sadece 2500 - 3500 ise alma. Oyunlar pahalı. Xbox One X aldın diyelim. 2000 TL. En fazla 7-8 veya 9 oyun alırsın
Oyunlar pahalı ama Game Pass'in fiyatı uygun. Her geçen günde oyun sayısı artıyor. Bence şu an bir oyuncu için en uygun (para bakımından) platform Xbox.

Gayet alınır 2 senedir kullanıyorum. Game pass bazen indirimde 4 -10 TL arası oluyor. PES 2020, Witcher 3, GTA 5 ve Forza Horizon 4 gibi kaliteli oyunlar var. EA Access üyeliği alarak bazı oyunları da oynaya bilirsin. Ayrıca ultimate ile bilgisayarda da bir çok oyuna sahip olmuş olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı