Xbox alınır mı?

Resul Çukur

Centipat
Arkadaşlar ben Forza Horizon 4, Need for Speed Payback ve GTA 5 oynamayı düşünüyorum. Xbox alsam olur mu bu 3 oyun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox almak mantıklı tabii ama bütçe yetiyorsa bilgisayar almakta mantıklı burada seni bütçen ve nasıl oyun oynayacağın mantıklı.

Xbox Series X'i beklemeni tavsiye ederim. Bir tane de düşük modeli çıkacak diyorlar. Bütçen yetiyorsa onu alırsın. Yetmezse de eski Xbox'lar ucuzlamış olur. Xbox one S veya X alırsın.

Xbox almanı öneririm. Çok ısınma yapmaz, oyunlarda kasma olmaz ama çok gürültülü çalışır. Kontrolcüye alışık isen al derim. Ama bütcen sadece 2500 - 3500 ise alma. Oyunlar pahalı. Xbox One X aldın diyelim. 2000 TL. En fazla 7-8 veya 9 oyun alırsın

Benim kuzenimde Xbox One X vardı. Gerçekten çok kaliteli ve performanslı. Tek dezavantajı biraz daha pahalı. Ama o kalite parasını hak ediyor.

Bencede alabilirsin. Ama eğer god of war falan oynayacaksan playsıtatıon almanı öneririm. Yani çeşit çeşit oyun için playsıtatıon alman daha mantıklı.

Son düzenleme:
Oyunlar pahalı ama Game Pass'in fiyatı uygun. Her geçen günde oyun sayısı artıyor. Bence şu an bir oyuncu için en uygun (para bakımından) platform Xbox.

Gayet alınır 2 senedir kullanıyorum. Game pass bazen indirimde 4 -10 TL arası oluyor. PES 2020, Witcher 3, GTA 5 ve Forza Horizon 4 gibi kaliteli oyunlar var. EA Access üyeliği alarak bazı oyunları da oynaya bilirsin. Ayrıca ultimate ile bilgisayarda da bir çok oyuna sahip olmuş olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…