Xbox "beklenmedik bir sorun yaşandı 0x80070490" hatası nasıl çözülür?

xAlperx

Hectopat
Forza Horizon 4'ü (E) diskime indirmeye baslamıstım. Yeni SSD aldığım için eski SSD mi çıkartıp yeni SSD'ye Windows'u kurdum. (E) diskte değisen bir şey olmadı Xbox uygulamasından indirmeyi devam ettirmeye çalıstığımda hata veriyor. Bunu düzeltmemin bir yolu yok mu? Binamızın altyapısı olmadığı için internetim çok yavas bastan indirmek istemiyorum.

Ekran görüntüsü 2023-11-18 174413.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu düzeltmemin bir yolu yok mu?
Eski SSD diskini formatlamadıysan eğer, yeni SSD diskine klonlama yöntemiyle geçiş yaparak indirdiğin oyuna tekrar kaldığın yerden erişebilirsin. Ama eski diskini de formatladıysan eğer geçmiş olsun, düzeltemezsin.

Windows, başka disk içerisine yaptığın Windows Mağazası indirmelerini herhangi bir izinsiz değişikliğe karşı korumak için sadece kurulumun gerçekleştirildiği sistem kullanıcı kimliği tarafından açılmasına izin veriyor.

Eski SSD diskini formatlamadıysan eğer, yeni SSD diskine klonlama yöntemiyle geçiş yaparak indirdiğin oyuna tekrar kaldığın yerden erişebilirsin. Ama eski diskini de formatladıysan eğer geçmiş olsun, düzeltemezsin.

Windows, başka disk içerisine yaptığın Windows Mağazası indirmelerini herhangi bir izinsiz değişikliğe karşı korumak için sadece kurulumun gerçekleştirildiği sistem kullanıcı kimliği tarafından açılmasına izin veriyor.
Eski disk duruyo ama yapmaya çok üşendim zar zor da olsa windows apps klasörünü silmeyi başardım şimdi 8 MBPS internetimle baştan indiriyorum 😃

Geri
Yukarı