Xbox bilindik değil diye alınmaz mı?

Hala işe TR gözüyle bakıyorsun ya yuh be. Milletin evinde PC var sende yok diye herkes de olmayacak mı?

Birkaç kuzey Avrupa ülkesi ve ABD dışında hem yeni nesil konsol + hem de yeni nesil oyunları çalıştırabilecek bir PC toplamak kolay bir durum değil.

Nasıl Xbox markasını duymazsın hocam arkasında koskoca Microsoft var sen büyük ihtimalle Windows kullanıyorsundur kullandığın işletim sistemini bile o yaptı.

Milletin 300 Dolar'a aldığı şeye ben burada sahip olamıyorum. Böyle hayatın ben.

300 Dolar'da onlara göre çok bir para, herkes diyor garsonluk ile kazanırım ben diye de durum olduğundan daha ters. Tüm dünya ülkeleri için geçerli bu.

Adamlar çalışıp öyle alıyor, bizim ülke geneli gibi üşengeçlik ve cringe tipler yok.

300 Dolar'da onlara göre çok bir para, herkes diyor garsonluk ile kazanırım ben diye de durum olduğundan daha ters. Tüm dünya ülkeleri için geçerli bu.

Adamlar çalışıp öyle alıyor, bizim ülke geneli gibi üşengeçlik ve cringe tipler yok.

Orada pizzacıdan bile 3000 dolar alıyorsun aylık neyi çok 300 doların?
bizim ülkede hakkını alamayacağı için çalışmak istemiyorlar kimse çalışmaz ki haklarıdır haklarını aramak sonuçta.

Adamlar çalışıp alıyorsa bu ülkenin insanı da çalışıp alıyor gökten yağmıyor ama adam çalışmasının karşılığında 2500-3000 Dolar/Euro alırken sen doktor olsan bile eline aylık 1000 dolar bile geçmiyor bu da yetmiyor bir de üstüne adamlar aylık 3000 dolar alırken bu ürünü 300 dolara alıyorken sen vergiler sağ olsun 300 dolarlık ürünü 600 alıyorsun. Şu şartlar altında bile hâlâ Türkiye güzelleyenler var :D gözünüzü açın.

Geri
Yukarı