Xbox Controller bağlantısı yapılmıyor

Kreinnar

Hectopat
Yaklaşık 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum ama bugün şöyle bir durumla karşılaştım. Normalde kablo ile bağladıktan sonra tekrar Bluetooth'la oynamak için cihazı kaldırıp tekrar tanıtmak gerekiyordu ama az önce cihazı kaldırdıktan sonra Bluetooth Controller'ı asla görmemeye başladı. Aygıt yöneticisine baktığımda 'Xbox Wireless Controller' seçeneği geliyor ama PC Controller'ı kesinlikle görmüyor ve bağlanmıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum ama bugün şöyle bir durumla karşılaştım. Normalde kablo ile bağladıktan sonra tekrar Bluetooth'la oynamak için cihazı kaldırıp tekrar tanıtmak gerekiyordu ama az önce cihazı kaldırdıktan sonra Bluetooth Controller'ı asla görmemeye başladı. Aygıt yöneticisine baktığımda 'Xbox Wireless Controller' seçeneği geliyor ama PC Controller'ı kesinlikle görmüyor ve bağlanmıyor. Sizce ne yapmalıyım?
Üstteki siyah küçük tuşa basıp denediniz mi?

Üstteki siyah küçük tuşa basıp denediniz mi?
1 yıldır sıkıntısız kullanmamdan ve arada tekrar bağlantıyı koparıp bağladığımı yazdıktan sonra bu soru gerekli miydi?
Neyse biraz ilerleme kat ettim ama kötü yönde. Telefonu bağlamayı çalıştığımda o da bağlanmadı. Bluetooth'a ne olmuş olabilir birden böyle? Sırf bir kol yüzünden tüm bluetooth işlevsiz gibi gözüküyor. Umarım formata gitmez bu durum ya da en azından son çare format ile düzelir çünkü driver'ı kaldırıp tekrar yüklemenin bir işe yaramadığını okudum. Bilinmeyen cihaz olarak gösteriyor şu an her şeyi.

Geri
Yukarı