Xbox Game 45 lira çekti, iade edince para gelmedi

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 2 ay önce Discord Nitro'dan Xbox Game Pass almıştım. Yaklaşık 1 hafta önce Xbox'un uygulamasında bir aboneliğim gözükmediği için herhalde iptal oldu zannettim. Bugün yaklaşık 20 dakika önce bir baktım 45 lira para çekildi Papara'dan Xbox Game Pass Ultimate diye. Ayrıca aboneliklerime baktığımda ödenmemiş gözüküyordu ödenmesine rağmen. Bende belki iade gelir diye aboneliği iptal ettim ancak sadece iptal etmemle kaldım. Çok saçma bir durumla karşı karşıyayım ne yapmalıyım?

Papara iadeleri 2 gün geçtikten sonra yapıyor. Eskilerde sizin konunuza benzer bir konudada başka bir arkadaşada yardımcı olmuştum ve sorun çıkmadan iadesi yatmıştı.
Fakat iade talebini yapalı 2 günden fazla geçtiyse Microsoft'a ticket atın. 40 dakika önce iade talebi istediğinize göre şuan bekleyin.

Son düzenleme:
Microsoft'a ticket at durumu anlat çözerler.

Microsoft'a bir türlü ulaşamıyorum sadece arama var topluluktan mı bahsettiniz acaba.
Başlığı mod arkadaşlar yanlış yazmış bu arada.
Ya şaka gibi 19 Mart'ta ödenmiş gözüküyor Papara'ya giriyorum 19 Mart'ta hiç işlem yapmamışım iptal edilmiş bugün ödeme alınıyor 19 Mart'ta öndemiş gibi gösteriliyor Microsoft olmasa dolandırıldım derdim Microsoft'a ulaşamıyorum xboxa ulaşamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı