Xbox Game Pass 18 yaş üzeri oyunları indirmeye izin vermiyor

goktugtavuk54

Hectopat
Yer
Sonsuz boşlukta herhangi bir yerde
Daha fazla  
Birkaç gün öncesine kadar 18+ oyunları oynabiliyordum veya yükleyebiliyordum ama sonra başka bir oyun indirecekken hesabınız 18+ değil, yaş kısıtlaması var, demeye başladı. Arkadaşlarımda denetirdim, onlarda oluyor ama bende olmuyor. Sizce nasıl düzeltebilirim?

Bu arada aynı hesap, arkadaşlarıma denetledirdim.

resim_2021-04-01_112829.png

Sanırım yaşınız 18'den küçük ya da 18 yaştan küçük bir doğum tarihi girdiniz. Çözümü ise 18 yaşından büyük bir hesap açıp onunla indirmek.

Ama benim hesabımdan baskası 018 oyun oyunya biliyor ve zaten bende önceden oynaya biliyordum dishonered meselah oda 018 ama oynaya biliyordum aynı hesapta.

Yöntemi söyler misin bana da? Bende aynı sorunu yaşıyorum yaşım yetiyor ama yaş sıkıntısı diyor yaşımda tutuyor yanlış girmedim 18 yaşındayım.

Çozüm şu hiçbir şey yapamdan dene dur çözüm basit uygulaması zor anladın. Hee tabii ki buna çozüm dersen yani Game Pass'ten çok bekletin olmasın Steam gibihatasız zatenme Game Pass'i Game Pass'te bir sürü sıkıntı var meselah yakın zamanda ben Dead Sapace'i oynayacaktım hata verdi oradan baska yerden indirim ama oradada EA destokop zaten yüklü hatası aldım yani denemek lazım denemesi bedava sonuçda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı