Xbox Game Pass yaş sınırı

Emin misiniz? Hadi Outlast'ı geçelim gerçekten GTA 5'in içeriğini gerçekten biliyor musunuz? Ayrıca yaş sınırını koyan kişiler bu alanda uzmanlar bu kişiler sizden benden çok daha iyi biliyor bunları.
Haklısın.
Ahahaha kızgın emojisi atıyorlar. Arkadaşlar 13 yaşındakiler düşündüğünüz gibi masum ve saf değiller. Cinsellik nedir bilirler. Korku oyunlarından olumsuz etkilenmezler.
Sadece bu mesajda haklısın.

Emin misiniz? Hadi Outlast'ı geçelim gerçekten GTA 5'in içeriğini gerçekten biliyor musunuz? Ayrıca yaş sınırını koyan kişiler bu alanda uzmanlar bu kişiler sizden benden çok daha iyi biliyor bunları.

11 yaşında GTA 5 oynadım hiçbir sıkıntısı olmadı 13 yaşında çocuk 5yaşında değil biraz abartıyorsun.

Biliyorum GTA 5'in içeriğini bazı yerlerde hasas içerikleri var fakat bu 13 yaşındaki birisinin kaldıramayacağı bir şey değil.

11 yaşında GTA 5 oynadım hiçbir sıkıntısı olmadı 13 yaşında çocuk 5 yaşında değil biraz abartıyorsun.
Tam olarak söyleyemem yasak forumda galiba ama GTA 5'te gece kulübüne gittiniz mi?
Biliyorum GTA 5'in içeriğini bazı yerlerde hassas içerikleri var fakat bu 13 yaşındaki birisinin kaldıramayacağı bir şey değil.
Kişiden kişiye değişir diyelim bir yere kadar haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı